Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Alergia miatt éjjel nappal...

Alergia miatt éjjel nappal bevan dugolva az orrom, egy pillanat sincs mikor kidugul,100 féle orrszprét kihasználtam már de eggyik se hat. Még minimálisan se. Valami ötlet, tipp, tanács? :- (

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj és vizsgáltasd ki az allergiádat, gyógyszeres kezelés segíthet enyhíteni a kellemetlen velejárókat!
2009. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy vizsgáltazsd meg magad, hogy pontosan mire vagy allergiás és megfelelő gyógyszert tudjanak felírni.

orrspray sok esetben szinte semmit sem ér. Ugyanis az allergia az immunrendszer túlzott reakciójából fakad, vagyis nem az orra "ludas" ,hanem az immunrendszer túlműködése... Én például tablettát szedek (antihisztamin)

2009. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld a homeopátiát! Nekem ez segített, bár így augusztusban még azzal sem könnyű.

Amelyik gyógyszertárban foglalkoznak ezzel, biztosan szívesen ajánlanak szert a tüneteidre, de kezdheted egy komplex készítménnyel, neve: Coryzalia.

Megértelek és jobbulást!

2009. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia, ugyanigy vagyok ezzel én is, mindig be van dugulva az orrom, és semmilyen orrspray nem hat. de a novorin nevű orrcsepp nagyon hatásos. igazábol ez nem allergiára van hanem megfázásra, és 2 hétig lehet max egyhuzamba használni. de ez engem nem érdekel és már egy éve folyamatosan mindennap használom, semmi bajom nincs töle, és nagyon hatásos:))

[link]

tényleg szerintem ezt próbáld ki.

vény nélkül kapható a patikákban:))

2009. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Claritine tabletta - vény nélkül lehet kapni a gyógyszertárakban. Nekem ez vált be. Hónapokig szenvedtem, aztán megvettem és azóta minden rendben! Két-három naponta szedem, de így is hatásos!
2009. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az orrcseppekkel/orrspray-kkel az a baj, hogy olyan mint a drog. Nagyon gyorsan rá lehet szokni, és csak nagyon nehezen/egyáltalán nem lehet róla leszokni. Így járt az unokatesóm is. Kb. 20 percenként cseppentett a legerősebb orrcseppekből. Amelyik orrcsepp egy embernek elég volt legalább 1 hónapig, az neki legfeljebb 5-6 napig. A vége egy orrműtét lett, azóta hozzá sem nyúlt az orrcsepphez.


Én a házipor-atkára vagyok allergiás, az meg szinte mindenhol ott van a házban. Annyira köhögtem/köhögök tőle, hogy szinte megfulladok. Az orvos felírt egy gyógyszert, elég volt fél tabletta, és 10-15 perc után elmúlt a köhögés. Nem szedem folyamatosan a gyógyszert, csak ha szükség van rá.


Ha nem hat az orrspray, inkább ne használd.

Menj el orvoshoz, kivizsgáltatni az allergiádat, mert a hatása gyógyszerekkel rendkívül csökkenthető.

2009. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régi allergiás vagyok, sajnos, pedig csak 20 múltam.

A 12:38-as nagyon jól mondta: CORYZALIA. Ezt szedem most, nagyon jó. Homeopátiás "gyógyszer" (998,-) akár napi 5-6 ot is beszedhetsz, ha erősek a tünetek. Ha gyógyszert akarsz szedni, akkor Cetirizin HEXAL, de nekem hozzá szokott a szervezetem kb. 2 hónap múlva, igy nem használt. Jobbulást!

2009. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!