Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet úgy kérni igazolást az...

Lehet úgy kérni igazolást az orvosnál hogy visszameőleg 2 nappal is beír?

Figyelt kérdés
és oda is fogja adni?
2011. aug. 31. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A dokinak u.n. orvosi naplót kell vezetnie, azt nem lehet visszadátumozni. Ettől függetlenül hallottam már ilyenről, jogtalan, az biztos
2011. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már most lógni akarsz a suliból? :D Amúgy a mienk megcsinálja.
2011. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehet visszamenőleg 1-2 napra igazolást kérni. Velünk akkor fordult ez elő, amikor a lányomnak hasmenése volt. Nem mertem vele elindulni az orvoshoz, mert hát ha útközbe jön rá akkor mit csinálok? Annyira pedig nem nagy, hogy magára hagyjam amíg elmegyek az orvoshoz.
2011. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is fordult már elő hogy másodnapra jutottam el dokihoz, mert magas volt a lázam és egyedül nem mertem elindulni nehogy elájuljak stb...
2011. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!