Ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés

2011. októberében megszűnt a tanulói jogviszonyom ezáltal a TB-m is lejárt. Nos most jelentettek be munkahelyemen ami ugye automatikusan jár a TB fizetése. A kérdésem, hogy a kettő közti (kb)8 hónapot ki kell fizetnem?

Most mehetnék már orvoshoz?


2013. jan. 17. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ki kell fizetned.elvileg.
2013. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha nem jelentkeztél ki, akkor csak akkor tudsz orvoshoz menni, ha kifizeted nekik az elmaradást.
2013. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor is mehetsz orvoshoz ha 3 év elmaradásod van..............csak szólni fognak hogy fizetni kéne
2013. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orvoshoz bármikor mehetsz, ingyenesen ellátnak mert ellátási kötelezettségük van csak fogsz kapni egy papírt tőlük, hogy menj be és rendezd. Az utolsó fillérig behajtják az elmaradt járulékok. Nekem is tavaly 100.000 Ft tartozásom lett az első fizumat egy az egyben el is vitte. A NAV-hoz kell bemenni bejelentkezni, ők fogják kiküldeni a csekkeket ha magad fizeted illetve feléjük kell befizetni a 8 hónapos elmaradást is ami egy temetes összeg. :(

Sajnos nekem is ez az 5. hónapom havi 6600 Ft-ot kéne fizetni most januártól ennyi a díj, de nem tudok miből fizetni hisz nincs jövedelmem. Nem értem erre miért nincs kkitalálva egy rendszer. Most majd megint összegyűlik több száz ezres tartozás és a gatyám is rámegy hiába dolgozok. Ráadásul még a késedelmi kamat is ketyeg. Remélem lehet kérni részletfizetést..

2013. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tanulói jogviszony után még 45 napig van türelmi idő, azután kell elkezdeni a TB-t fizetni, szóval így legalább 1,5 hónappal kevesebbet kell, az is valami...
2013. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!