Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A talpban eltörhet a csont?

A talpban eltörhet a csont?

Figyelt kérdés

Kb.egy órája elestem a megolvadt havon, és kifordult a lábfejem. Nem igazán tudok ráállni, a 'boltívnél' fáj.

Ha holnapig nem lesz jobb, megyek vele dokihoz, de azt sem tudom hogy ez hogy működik: először a háziorvoshoz menjek, aki ha úgy látja, elküld röntgenre? Vagy hová? Milyen szakrendelésre?

Köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 20. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Traumatológia szakrendelésre, oda nem kell beutaló.
2013. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen a baleseti (traumatológiai) ügyeletre kell menned, nem kell beutaló. Ha eltört akkor nagyon megdagad és nem tudsz ráálni, de akár szalagszakadás, stb is lehet amivel mindenképpen orvoshoz kellene menni ha nem javul.
2013. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Csak egy kicsit dagadt be, meg szép színes... Akkor gondolom nem törés. De ha nem múlik a fájdalom, megnézetem. Köszönöm!

2013. jan. 20. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!