Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » (Benőtt) körömlevétel halasztása?

(Benőtt) körömlevétel halasztása?

Figyelt kérdés
egyszer mér levették, 3 éve, de mostanában megint nagyon csúnyán begyullad, váladékozik és vadhús nő rá. ma voltam dokinál, és egyértelműen mondta, hogy sebészetre kell mennem.. nagyon fáj már , de anya azt mondta, hogy nem hiányozhatok a suliból megint sokat, szóval várjak tavaszi szünetig. az még 2 hónap. nem lesz baj, ha addig halaszatom? mert régebben 2-3 hétig kellet vele itthon lennem, és nagyon fáj, volt hogy lábra sem tudtam állni, mert nem pihentettem rendesen :/ mit csináljak?

2013. jan. 22. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj szerintem nem bírod ki addig, hát az nagyon fáj! A férjemnek is volt fiatalkorában, kétszer is műtötték, míg helyrejött, azt mondta az orvos, hogy ez hajlam kérdése, oda kell figyelni, hogy nem szabad nagyon kivágni a köröm sarkát, mert akkor túlzottan benő.

Szerintem ne várj vele, rosszabb szövődmények is lehetnek. Én pedagógus vagyok, mégis azt mondom, inkább hiányozz a suliból most, és legyen rendben az egészséged! Inkább azt oldd meg, hogy amíg hiányzol, mindent folyamatosan tudj pótolni, hiszen ágyban fekve azért lesz időd bőven tanulni! Én nem halogatnám a műtétet!

2013. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vérmérgezést is kaphatsz!!
2013. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne halogasd, de a Kéklukács krémet vegyétek meg rá.
2013. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég fura anyukád van :(


Ne várj vele, mert ha így halad, megint nem fogsz tudni ráállni.


A kék krém tényleg nagyon jó!

2013. jan. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. most már sebészt keresünk,rávettük anyát, mert ez így nagyon nem jó. szóval egy héten belül le is veszik valószínűleg :/
2013. jan. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!