Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A körömlevétel fájdalmas?...

A körömlevétel fájdalmas? Hogyan lehet megoldani, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy traumás körömággyal születtem, és végre,csodák-csodájára van bőrgyógyász is aki ezt felismeri. Ezzel állítólag nem lehet mit csinálni, mert mindig deformáltabban nő vissza, erről tud valaki valamit? Mindenesetre gondolkodok rajta, hogy levetettem mert fáj, információt gyűjtök a döntéshez.

2012. júl. 22. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem benőtt a körmöm a bőröm alá és begyulladt, ezért vették le a bal nagylábujjamról a körmöt. Nem fájt, kaptam érzéstelenítést. Érezni éreztem, de nem fájt. Csak míg nem nőtt ki teljesen, addig érzékeny volt.
2012. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. A traumás körömágyról nem tudok semmit, de nekem is vették már le a körmöm. Nekem a köröm alatti résztől kellett visszavarni az újjam.Valamiért a régi köröm csak félik jött le a gyógyulás alatt, így rásegítettek. Nem emlékszem hatalmas fájdalomra, inkább kellemetlen volt. De szerintem is biztos lehet kérni érzéstelenítést a Te helyzetedben.
2012. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Injekció mellett semmit nem fogsz érezni, de miután elmúlik a hatása, a kivett köröm helye nagyon fog fájni, ezért ajánlatos mielőbb gyors hatású fájdalomcsillapítót bevenni.
2012. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!