Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dermoid ciszta műtétnél bent...

Dermoid ciszta műtétnél bent tartanak majd a kórházban?

Figyelt kérdés

a hónaljamon jött ki egy


a vicc az amikor kérdeztem a dokit, hogy benn tartanak-e vagy sem akkor az aszisztense azt mondta, hogy nem, a doki h igen és ezen rendesen ősszebalhéztak........


2013. jan. 22. 15:20
 1/5 A kérdező kommentje:
altatnak majd vagy hogy lesz majd ez???
2013. jan. 22. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, a műtét után 2-3 nap bentfekvéssel kell számolnod.


Majd írd meg, hogy sikerült-e a műtét. Nekem is az van, és holnapután műtenek vele hetedszer :/ Ez már a negyedik orvos, akinél járok. Remélem, te több sikerrel jársz.

2013. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, az altatásos kérdésre nem válaszoltam: az altatóorvos általában felajánlja, hogy válassz a gerincbe adott érzéstelenítő és az altatás közül. A te esetedben lehet, hogy csak az altatás jöhet szóba, mert úgy tudom, hogy a gerincbe adott érzéstelenítő csak deréktól lefelé érzéstelenít. Vagy ha van valami más egészségügyi problémád, az is kizárhatja az egyik vagy másik módszert.
2013. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam vele sebésznél és aztmondta, hogy ez nem dermoid ciszta. És eli si zavart onnan mondván, hogy ezzel semmit sem kell csinálni. Írt rá gyógyszert és azóta múlik el.....
2013. jan. 24. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Nah, újra én vagyok, hazaengedtek, és állítólag most garantáltan meg fogok gyógyulni (ezt most hallottam hetedszer, úgyhogy kíváncsi vagyok, mit mondanak 1-2 hónap múlva, de remélem, most igazuk lesz).


Örülök, hogy te megúsztad gyógyszeres kezeléssel, bízom benne, hogy segíteni fog. További jobbulást!

2013. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!