Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópiás ciszta műtét...

Laparoszkópiás ciszta műtét miatt hány napot kell kórházban lenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs komplikáció, akkor a műtét utáni második napon lehet hazamenni.
2012. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A műtét előtti napon be kellett már menned? Kisgyerekem van, nem volt még távol tőlem, de azt sem akarom, hogy kórházban lásson...
2012. okt. 22. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, előtte nap bementem. ez volt hétfő. kedden műtöttek,csütörtök reggel jöhettem haza. nekem mondjuk méheltávolításom volt, szal lehet, hogy cisztával már másnap hazaengednek. ezt a doki tudná megmondani.

a gyerek kibírja.. az miért baj, ha kórházban lát?

2012. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg tudod beszélni, hogy éhgyomorral bemész kora reggel, sznap műtét és másnap délben hazamehetsz.
2012. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az éhgyomorral van a gond, hanem a béltisztítással. Azért kell egy nappal hamarabb bemenni.
2012. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn kerültem be, kedden akartak műteni, de vmiért nem jött össze. Így szerda reggel került rá sor. Kedd este 6 után nem lehetett enni, éfjéltől inni. Béltisztítás nem volt. Pénteken mehetettem is haza.
2012. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Tehát valahol van béltisztítás, valahol nem. Persze amilyen az én szerencsém... holnap megyek dokihoz, ha sikerül odaérni munka után.
2012. okt. 23. 20:17
 8/8 anonim válasza:
Azt nem kérdezted,hogy nemi életet mennyi idő elteltével lehet kezdeni?
2013. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!