Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha 0 az inzulin termelésem és...

Ha 0 az inzulin termelésem és 100g cukrot eszek akkor hány mg/ kb inzulint kell beadni magamnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 20:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszöntük.

Kár volt elolvasni a szánalmas kitalációdat!

2013. jan. 30. 19:30
 12/20 anonim ***** válasza:

Látom még a tagadás résznél tartasz, amihez nem kevés harag is társul. Sajnálom ha ez segít.


A szánalmas kitaláló.

2013. jan. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szűnj meg létezni!
2013. jan. 31. 11:32
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedező azt gondolom a 10/ beírónak az volt a szándéka, hogy, kérdésed miatt kicikizzen-- és teljes mértékben egyetértek vele-- a cukorbetegség nem székrekedés aminél az ember beszed egy hashajtót.


Ezzel kapcsolatos minden kérdés csak Reád és orvosodra tartozik helytelen egy kuruzslást ajánlgató kérdés oldalra felenni.

2013. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted szar az oldal?

(Igaz a szex témakörben nem sok értelem van) De itt?

2013. jan. 31. 21:12
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy az oldal sz.r, hanem azt hogy a cukorbetegség, inkább a hasnyálmirigy sejtjének hibája annak következménye és étkezési normája nem ide való az nem székrekedés.


Elmesélek egy pl.amikor fiatal kezdő ápoló voltam, minden szakon dolgoztam-- igy a Bel. osztályon is, ahol a vizsgálóba egy teljesen más beosztású, számozott injekciós tű volt az előkészítő asztalon, mint bárhol máshol. Látszólag ugyan úgy nézett ki. Felszívtam az inzulin adagját egy fiatal lánynak és mikor már beadtam sehogy se tettszett a a mérőrésze a tűnek. szóltam az osztályon, hogy miért más ez mint máshol. JAJ mondták-- az inzulinost a szekrényben tartjuk egy külön polcon-ez dupla mennyiséget mér....!


Mi volt utána a teendőm? --azon kivül hogy frászt kaptam...

Kaját szereztem a büfébe és vissza a fiatal lányhoz, és csak etettem..etettem újra meg újra ne hogy bekomázzon!

Ezért írtam azt amit írtam-- itt nem orvosok vannak és hozzáértő emberek-- akik neked helyes válaszokat fognak adni... ha én értek is hozzá akkor se válaszolnék olyan kérdésre, mint az inzulin mennyisége.


Ugy látom a szexre vonatkozó kérdésedre se kaptál jó választ--- Tudod a szex oly része az életünknek amely személyiség függő, mostanság úgy látom összeturmixolták a vallási dogmákkal is, úgy hogy már az se természetes, ha nem Jézus áldását vagy isten engedélyét várják, ahogyan meg vagyon írva a bibliában. Mert a dogmák szerint az is egy tiltott házasság elött--de van olyan vallás is a krisna tudatúak akik csak akkor gyakorolják--ezt hazudják legalábbis, amikor gyermeket nemzeni akarnak.


Nem tudom mennyi idős vagy de a szexuális élet gyakorlása, kor-függő. Először fel kell nőni, testileg és lelkileg éretté válni, aztán szükséges egy partner akit kedvelsz, aki téged választ, ehhez az élethez tartozó "társasjátékhoz"


Szóval nőj fel

2013. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"A válaszíró 30%-ban hasznos válaszokat ad."

Remélem az csak vicc volt, hogy te ápoló vagy!

Vagy ha mégsem akkor kívánom, hogy soha ne "ápolj" engem!

2013. febr. 1. 14:06
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is ezt kívánja :)
2013. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

;) ;)

(Senki nem akar gyilkosságért ülni!) :P

2013. febr. 1. 19:02
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem vicc mert az voltam régen, még hozzá nagyon jó intenzív ápoló. Csak régen volt fiam, én elmúltam 70 éves.


Egyébként intenzíven komából hoztam vissza, vagy évek óta béna ember állítottam talpra és saját lábán hazament, elmulasztottam a bőrbetegséget és nagyon sok más betegség gyógyulását is elősegítettem- igaz olykor túl hamar sikerült-- olyankor ha egyetlen éjszaka rendbe jött--hát kiakadtak az orvosok. Akire azt mondtam rákos, az az volt akire azt hogy valami van a fejében annak ott volt pl egy tályog.


Nem ártanak ha kicsit önmagaddal foglalkoznál, mert minden ember képes önmagát is gyógyítani a kezével besugároz a szervre a gondolattal pedig oda megy és gondolattal masszírozza serkentve a szerv működését, saját sejtjeiddel tarts kapcsolatot--dumálj velük amikor ott a gondolatod vagy rajta van azon a részen a kezed.


Igaz a válaszodban a stílusod pimasz volt, na de majd megérsz, ahogy mondani szoktam az unokáimnak majd csak benő a fejed lágya...nem haragszom ezért is ajánlom-- talán nem reménytelen egy kicsit megpiszkálni azokat a Langerhans sejteket a hasnyálmirigyedben.


[link]

32.f. Tudat, tanulás, memoria, érzékszerveink.

• 31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

• 30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

• 29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

• 28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...

• 21. f. Érzéseink rabjai vagyunk...

• 20. f. Gondolat, fantázia, emlékezés, örökletesség, személyiség

• 19. f. A két csodálatos lelkünk.

Keresd meg ezt a blogot és olvasd el az ajánlott fejezeteket. sok sikert. mami



Egyébként lehet csodálkozol vagy épp hitetlen vagy azzal szemben amit írtam-- próbáld ki-- képzeld el hogy a gondolati tenyereddel közelítesz a szádhoz, aztán a gondolati mutatóujjaddal, elkezded körbe körbe simogatni a szádat-- s majd érezni fogod, hogy el kezd bizseregni-- na igy mehetsz oda mindenhová a testeden belül és gondolatban serkentheted a vérkeringését a gondolat energiái erősítik a szervnek energiáit, szinte életre keltik azt a szervet-- igy a hasnyálmirigyednél is beválhat.

2013. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!