Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van tapasztalatotok a SOTE...

Van tapasztalatotok a SOTE Nőgyógyászati Klinika nőgyógyászairól? Vagy másokról, akikhez lehet TB-re menni Budapesten?

Figyelt kérdés

Ők rendelnek a SOTÉ-n:


Patkós Péter,Ádám Zsolt,Lázár Levente,Csatlós Éva



2013. jan. 23. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint senkiről, de magáról az intézményről elég rossz tapasztalataim vannak.
2013. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
SOTE I. vagy II.?
2013. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ők a SOTE I-ről vannak, de igazából szólva nekem mindegy hova, csak valahol fogadjanak ingyen, és lássanak el normálisan.
2013. jan. 23. 11:58
 4/11 anonim ***** válasza:
SOTE I.-n Gullai Nóránál voltam, ő nagyon jó orvos, kedves, figyelmes, minden kérdésre válaszol :)
2013. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sote I-ről személy szerint nagyon rossz tapasztalatom van,engem konkrétan félrediagnosztizált ott egy orvos(dr.Kovács Eszter)...A többieket nem igazán ismerem,de a kórház se volt szimpatikus(pl.rossz higiénia).

Amit-akiket viszont nagyon tudok ajánlani,Uzsoki kórház.

Gyönyörűen felújított,korszerű ug diagnosztika(pl.SOTE I-n vagy 20 éves az uh,itt szinte vadonatúj),szép kórtermek.

Az orvosok közül dr.Csapó Csaba,dr.Jex Anna és dr.Lajis Tímea.Nekem az utóbbi az orvosom,nagyon jó,kedves,fiatal,természetes tb alapon tudsz menni:)

2013. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha elárulnád hogy mégis milyen problémával mennél nőgyógyászhoz, akkor lehet hogy célirányosan tudnánk neveket ajánlani.

2013. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Fertőzésszerűség. Az orvosok évek óta nem tudnak kikezelni. Ránézésre mindig megállapítják, hogy gomba, de a tenyésztés mindig negatív. Így havonként vaktában írnak fel gyógyszereket, amik sose hatnak, még a kezelés idejére sem. Sőt, még jobban viszketek néhánytól. Eddig a kakaóvajas hüvelygolyókkal és a Candibeneével volt pozitív tapasztalatom, de az is csak a kezelésig, utána jött vissza minden tünet. Évek óta ez van.


A körzeti orvosokban már nem bízok, így keresek most más tb által támogatott dokit.

2013. jan. 24. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek,nekem más területen volt egy hasonlóan nehezen kezelhető problémám(fülészet) és jópár orvost meg kellett járnom..
2013. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én régen (13 éve) huzamosabb ideig jártam a SOTE I.-re dr. Ádám Zsolthoz.

Röviden: nem ajánlanám. Betegségem nem volt, de akkoriban nagyon jó híre volt. Valójában első orvosnak nagyon jó volt, finoman vizsgál, de az utolsó időszakban elég durva stílusra váltott. Én finomlelkű lévén nagyon zokon vettem és találtam magamnak máshol mást.

2013. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Végül Csatlós Évához kerültem, aki részben vény nélkül kapható gyógyszert írt fel, majd egy 3500 ft-os flóra egyensúly helyreállítót javasolt.


Hát köszönöm, ezért érdemes volt 2 órát kabátban fagyoskodnom a fűtetlen folyosón...

2013. febr. 12. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!