Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Galambos Ádám a SOTE II. Mi a...

Galambos Ádám a SOTE II. Mi a tapasztalatotok? Gyermek ágyas szobák? Van valaki aki már szült nála? Szülésznője Mónika milyen? Tarifa?

Figyelt kérdés
Timmerman-t ajánlották még de lehet hogy hátrányt szenvednék mert ő csak külsős!? Egy apukától azt hallottam hogy az a lényeg hogy legyen fogadot dokid ott és lehetőleg ott is dolgozon. Mi a véleményetek? Köszi az imputot akinek van!
2012. febr. 9. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Neve Galamb Ádám . én nála szültem , bár császár volt..de én nagyon meg voltam vele elégedve..lelkiismeretes..alapos odafigyelrád.. szóval minden jó..mindig jókedvű.. én csak ajánlani tudom, szakmailag is ott van a toppon..neki a tarifa 50e fta szülésznőjét nem tudom...
2012. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Timmermann-nál szültem,nagyon tudom ajánlani,profi,nagyon normális,kedves doki.

Galamb Doktor ügyeleteben volt mikor szültem,csak láttam,tehát nincs személyes tapasztalatom,az alapján szimpatikus.

2012. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon köszönöm a hozzászolásotokat, igen Galamb Ádám elírtam :).

Hát igen úgy látszik mind a kettő jó választás. Csak az zavar amit halottam, hogy az a jobb ha ott dolgozik rendesen a doki, akor tuti rád néznek. Timmerman nem dolgozik ott csak szerződéses. Jövő héten megyek hozzá Down szűrésre. Neki mennyi a tarifája? Sote II. szültél nála?

2012. febr. 9. 14:33
 4/10 A kérdező kommentje:

Galamb Ádámrol még egy fényképet se találok a neten. :(

Jó lenne látni. Tudja valaki Ádám mikor rendel a SOTE II.? Kell hozzá beutaló?

Timmermant csomoszor kiadja mint a TV2 Mokkában szereplő doki.

2012. febr. 9. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:

1ső vagyok, Timmerman tarifája 100e ft a szülés..

Galamb nézd meg az iwiwen vagy face-en..ott van róla kép...

2012. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jahh ..beutaló?? az nem kell ..mikor rendel??asszem kedd du..de hívd fel ott az ambulanciát segítenek.. azért nem tom mert engem rendszerint a kórházba nézett ..mert ott reggel kb 7től már bent van du 3ig és néha napközbe átugrik az ambulanciára ..gondolom ha van vki bejelentkezve nála.. szóval beutaló nem kell ..oda mész elmondom h szeretnél nála szülni ..ha szimpi megbeszéled vele a szülést h legyen ott...5000 ft / alk nála ha "akarsz " fizetni..mondjuk feleslegesen nem hív..én problémás voltam és így is ha nem volt gondom csak havi 1szer kellett menni..ha van még kérdésed írj!
2012. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérdésem van mint a tenger! Szóval nála szültél. Milyen volt, miben voltál nem egyszerű eset? Nekem az első gyereknél volt terhességi mérgezés de szerencsére 39.hetet betöltöttem így megindították hogy ne legyen baj. Tartok nehogy megint ez legyen. Nehéz szülés volt. Mi a véleményed a korházról? Ágyak? A Szent Istvánban néztem körül és a szülőszobák szipik voltak de a szobákban az ágyak!! Kösz inkább nem. Azt láttam itt a SOTE II. hogy itt legalább nem fapadosak és dönthetőek. Persze ez csak így ránézésre, de jobbnak tünt, no meg hogy 7db. 1ágyas van. A 6 ágyas vajúdót viszont jó lenne elkerülni. Meséj veled hogy volt. Ádámnál csak attól tartok hogy nincs akkora tapasztalata mint Timmermanak, és.... szóval kevés infóm van róla. Szülésznőd volt?
2012. febr. 9. 15:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lett volna hozzá járni de sajna nem ad TEMPO-ra számlát. Timmerman meg augusztusban nem ér rá mert nyaral. Szóval buktam 2-2! :((
2012. febr. 16. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg dr.Vonnák Esztert megkeresni.

Nagyon rendes,kedves,alapos doktornő!

2012. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi de végre kikötöttem Pánczél Zita dokinál lesz nyáron és reninek tünik.
2012. febr. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!