Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a kemoterápi...

Mi a véleményetek a kemoterápiárol?

Figyelt kérdés
Páromat most a héten kemozzák a klinikán. Nagyon agodok érte.Nyelöcsövin van a daganat, rossz indulatu, de nem áttétes. Nagyon bizunk benne hogy meggyogyul.
2013. jan. 24. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Még senki sem bizonyította, hogy a gyárton kívül valakinek használt-e.
2013. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A páromon nagyon sokat segített, bár ő már végstádiumos volt. A családomban 2-en gyógyultak meg. Nyelőcsődaganat, hererák. a mellékhatások változóak voltak. Hányás elég gyakori volt, de a gyógyulás reményében nem adták fel. Kitartást nektek!!
2013. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én leukémiás vagyok,most kezdődött a kezelésem.azt mondta az orvos,a kemó a leg hatásosabb gyógymód,anélkül sajnos nincs esély,de segít sokat.Igaz,a mellékhatásai elég kellemetlenek/hányinger,hányás,meg a hajam is elkezdett hullani/,de megéri,mert meggyógyulunk tőle!!:-)az talán segíthet,ha a kezelés közben mondogatja,hogy most pusztulnak a rákos sejtek,meg próbálja elképzelni,ahogy öli meg őket a gyógyszer.Elég furi módszer,nem vagyok orvos,de az elme hatalmánál semmi sem erősebb;)gyógyulást és kitartást!
2013. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén a kemoterápia legtöbbször ágyúval galambra. Sajnos jelenleg eléggé a szerencsén múlik hogy használ vagy éppen ront. Az mindenesetre nagyon jó hír hogy nem áttétes. Szurkolok!
2013. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napsugar11 ***** válasza:
Az, hogy kinek mennyire használ, az szerintem függ attól is, hogy mennyire tud valaki abban hinni. Orvosi szempontból viszont valóban "ágyúval galambra", kivétel akkor, ha az adott daganat fajtára létezik célzott kemoterápiás szer.
2013. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!