Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Depresszios leszek a PATTANASa...

Depresszios leszek a PATTANASaim-tol, segits!?!?

Figyelt kérdés
SZiasztok! :( LAssan 22 eves leszek (Fiu), es ha jol szamolom 6 eve kuzdok a (szo szoros ertelmeben) a pattanasaimmal... Sajnos nem ismerek megegy olyan embert, aki annyi fele dolgot kiprobalt volna mint en (hazi praktikak stb..) Voltam rendszeresen borgyogyasznal is, irt fel sok-sok dolgot amik nem hasznaltak semmit, (kulonfele eros gyogyszerek stb) igy abba hagytam.. Ennek kb 2-3 eve mar de annak ellenere hogy az egeggyatta vilagon semmi javulast nem latok en kezelem sajatos modszerrel.. a polcom csak kozmetika dolgokkal van tele.. (fekete szappan, szodabikarbona, olaj nelkulo arcmosok, tonikok, arcradir es meg sorhatnam..) SZoval mindent kiprobaltam mar telleg. plussz minden este eszem 3-4 fokhagymat mar regota mivel azt irtak hogy tisztit belulrol is, mivel en csakis arra gondolok hogy belso problemam van.. Talan a mandulam lehet, de ezt magamtol nemtudom kitalalni en arra tippelek.. Csak sajnos (Hala magyarorszagnak) kulfoldon kell dolgoznom es egy jo darabig nemtudok orvoshoz fordulni de nem tudok masra tippelni.. Mellesleg mivel evek ota kuszkodok ezzel igy mar csunya hegek is vannak az arcomom :(( Sokszor semmi onbizalmam nincs hiaba edzek meg adok magamra, de mar neha eskuszom depresszioba tudok esni mikor belenzek a tukorbe vagy vegig huzom a kezem az arcomon.. ;( ;( :( HA VALAKI JART MAR EBBEN A CIPOBEN KEREM SEGITS!!!!!! ELore is koszonom!!!!

2013. jan. 25. 04:46
 1/4 anonim ***** válasza:
minden nap 2dl meleg tej---- és kb 1cm szer 1 cm nagyságú élesztő . belemorzsolod vársz 3percet és megiszod
2013. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagy valószínűséggel belső probléma lehet. A legtöbbször az. A kozmetikusom számtalan ilyen problémát megoldott. Nem, nem kozmetikai kezeléssel, hanem speciális bio-élesztőkultúrából származó nagy dózisú természetes B-vitamin komplexszel. Sajnos ilyet gyógyszertárban, drogériában nem kapsz..
2013. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elosszor is koszi a valaszokat, Nos az elso hozzaszolashoz annyit hogy mar hasznaltam.. (mit nem...)

A masik hozaszolashoz pediglen az lenne a keresem, kerdesem hogy meik kozmetikust ajanlanal inkabb pesten van valami specilis kozmetika vagy valahol, mivel en videken laktam es ott rendszeresen jartam de meg sem emlitettek ezt a dolgot.. Koszi megegyszer!

2013. jan. 25. 23:07
 4/4 anonim válasza:

kedves kérdező,én is akárcsak te,már mindenen átmentem.De ha egyszerűen nem tünik el,akko bele kell nyugodni,tudtad hogy a bör 7 evente frissül,tehát te úgy 25,26-27 éves korodik varhatsz erre

el fognak tünni.Ne aggódj,a kinézet az csak fizikai,megfogható dolog,mikor meg fogsz halni a gyermekeid a tetteidre,a tanácsaidra,a jó szándékaidra fognak emlékezni,nem pedig arra hogy apunak kicsit göröngyös volt a bőre,ebbe bele kell törődni.és ne gyúrj mert az rosszat tesz,inkább csak szolárium meg szauna,tesedzés nélkül próbálj izzadni,ez nem azt jelenti hogy ne dolgozz,mert e kenyeret meg kell keresni mindenkinek.Remélem fogsz javulast tapasztalni,és lelkileg se terheld magad mert ez kihat a külsőre,nem lehetsz mindörökké pattanásos.Az én apám se volt valami szé ember,36 évesen házasodott,addig nem tetszett senkinek.Nyugodj meg,neked is kialakul az életed

2013. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!