Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Flórián Sándor orvosi...

Dr Flórián Sándor orvosi kezeléseiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:28
 1/2 anonim válasza:
Nekem az emésztőszervrendszeri problémámat nagyon jól kezelte, hamarabb hatott az általa javasolt diéta, mint a hagyományos gyógyszerek. Már régóta küzdöttem gyomorfájással, savtúltengéssel, a gyógyszerek már nem használtak, nagyon sok orvost felkerestem ez ügyben. A honlapja felkeltette az érdeklődésem, véletlenül bukkantam rá. Úgy voltam vele, hogy már nem veszíthetek semmit, egy próbát megér, és felkerestem. A mai napig sem bántam meg.
2013. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Maximálisan meg vagyok elégedve.... Én kezdtem el járni hozzá majd a Párom és végül szépen lassan a bővebb család is rákapott :) A legkülönbözőbb betegségekből gyógyított ki minket és én folyamatosan időnként elmegyek hozzá, hol tart a szervezetem.... Célirányos, hathatós, személyre szabott és nem azt nézi hogy a legdrágábban elérhető kiegészítőket vetesse meg veled, hanem sőt...rávilágít, hogy hol mi az adott választékból a legolcsóbb. Lelkiismeretes és maximalista. Nem adja föl. Alapos és a korábbi leleteit is átnézi az embernek, mielőtt ő elkezdené a vizsgálatot. Magánemberként is megkedveltem, végtelenül tisztelem.Csak ajánlani tudom őt és a módszereit!!!!
2013. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!