Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beteg karton? A többit lent.

Beteg karton? A többit lent.

Figyelt kérdés
Most februárba át akartam jelentkezni egy másik háziorvoshoz. Az elözö orvosomhoz el vittem a nyilatkozatot, és az a választ kaptam hogy nincs náluk. Kérdeztem hogy akkor hol van és azt mondták hogy nem tudják. Az lenne a kérdésem hogy mi a teendö ilyenkor? És hogy hogyan tudom kideríteni hogy hol vannak a papirjaim. (Még sürgösségi ellátáon sem voltam már 3 éve a terhesség óta.)
2013. jan. 29. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A kérdésed cimével ellentétben neked NEM egy BETEG kartonnal van gondod, hanem a betegkartonoddal - NEM mindegy!!!!! (El nem tudtam képzelni, hogy hogyan lehetne egy karton beteg.)

2. Olyan nincs, hogy "nincs náluk".

Ha nem akarják megkeresni, akkor fordulj az orvos felettéséhez, hogy intézkedjenek, mert ilyen hanyagságot nem vagy köteles eltürni.

2013. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát, gondolom annál van, akinél legutóbb voltál háziorvosnál. Az új orvos amúgy hivatalból simán átkéri a kartonodat, legalábbis nálunk így volt, nem én vittem át az újhoz.
2013. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is ugy tudtam hogy át kérik és nem nekem kell utána járnom. Holnap be fogok menni és az asztalra csapok ha azt mondja hogy nincs ott. A házi orvosnak ki a felettese?
2013. jan. 29. 12:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ugy tudtam hogy át kérik és nem nekem kell utána járnom. Holnap be fogok menni és az asztalra csapok ha azt mondja hogy nincs ott. A házi orvosnak ki a felettese? Köszi a válaszokat.
2013. jan. 29. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy az önkormányzat. ott kérdezz rá pontosan, hogy ott ki.
2013. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!