Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvoshoz nekem kell EÜ...

Háziorvoshoz nekem kell EÜ kartont vinnem?

Figyelt kérdés
Utoljára kiskorúként voltam orvosnál, azóta el is költöztem régi lakhelyemről. Most 20 éves vagyok és szeretnék bejelentkezni háziorvoshoz. Mivel itt nincs kartonom nem fogadnak, azt viszont nem tudom, hogy nekem kell előkerítenem, vagy az orvosok intézik egymás közt?

2012. júl. 17. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Számítógépbe kell meglennie minden adatodnak, előző betegségeidnek, mindennek.
2012. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző háziorvosodtól az új, választott háziorvosodnak hivatalból kell elkérnie a betegkartonod. Azt te - hivatalosan - nem kaphatod meg. Keresd fel az újonnan választott háziorvosod, add meg a régi adatait, és ő elintézi a karton átkérését.
2012. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az új orvosod ír egy kikérő lapot a réginek. Utána vagy te mész el érte, vagy postán megoldják, beszéld meg az új dokival.
2012. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem neked kell előkeríteni. Te csak elmész a kiválasztott orvoshoz akihez tartozni szeretnél és majd ő kikéri az előző orvosodtól az adataidat. Tehát ők intézik egymás közt. Csak a régi orvosod nevét kell tudnod meg hogy hol rendelt (mármint helység neve).
2012. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper!Köszönöm a segítséget!
2012. júl. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!