Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet? 5-én lesz 2...

Mitől lehet? 5-én lesz 2 hónapja hónapja h nem jött meg szokott ilyen lenni de most rosszul is vagyok a hajam csomókban hullik és mindig sírógörcsöm van és fogyok is pedig elég sokat eszek.

Figyelt kérdés
ezekkel a tünetekkel milyen vizsgálatra küld az orvos majd? és milyen betegségre gondolhatok?
2009. szept. 2. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Candida? De elég sok minden lehet, de így elsőre nekem ez jutott eszembe.

Menj el minél hamarabb orvoshoz. Vérvétel, vizeletvizsgálat, rákszűrés lesz az első lépések, aztán meg attól függ, hogy ezekenek mi lesz az eredménye. Meg éna helyébe megkérdezném azt is, hogy milyen változás ért mosatnában, ami lelkileg felkavarhatott.

Jobbulást!

2009. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ semmilyen dolog nemtörtént velem mosanában csak folyton sírok,candidám bisztos nincs
2009. szept. 2. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem látod magad kövérnek? Nem vagy depressziós?
2009. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem mivel 38 kl-ra fogytam 42-ről:(depis nem vok csak érzem h vmi nem jó odabent de nemtom milyen betegségre gondoljak
2009. szept. 2. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kövérnek látnád magad és fogyóznál, akkor anorexia lenne. De ha nem, akkor sajnos nem tudom... :(
2009. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Leukémia?
2009. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!