Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meggyógyulok 3 nap alatt?

Meggyógyulok 3 nap alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap elestem a jégen, vagyis vasárnap és nagyon beütöttem a hátam, ami rettenetesen fáj, alig bírok lehajolni. Csütörtökön azonban lesz egy táncfellépésem, amit nem szeretnék kihagyni. Viszont alig bírok táncolni. Fel tudok épülni 3 nap alatt? Mit tegyek hogy jobban legyen a hátam?
2013. febr. 4. 10:14
 1/8 anonim válasza:

Nem valószínű, velem is történt már ilyen, de az legalább 1 hét volt, mire jobban lettem.

Ajánlom, hogy menj el orvoshoz, küldjön el egy röntgenre, mert komolyabb baj is lehet.

Sajnos én sem mentem és évekkel később jöttem rá, hogy sérvem lett.

2013. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Robi.88. ***** válasza:
Én bioptron-t hasznaltam meg kentem krémmel és hamar rendbe jott. Sztem 3 nap bőven jó, de a doki tényleg nem árt.
2013. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én flexagillel kentem és kicsit segített. Az orvost még meggondolom, nem a kedvenc elfoglaltságom orvoshoz járkálni :D

Köszönöm mégegyszer :)

2013. febr. 5. 13:53
 4/8 Robi.88. ***** válasza:
Ja és probalj meg nyujtani!
2013. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gungasam ***** válasza:

Egy hozzáértő masszőr rendkívül sokat segíthet..Felépülhetsz 3 nap alatt ha nincs semmi trauma (törés,zúzódás, szakadás,vérömleny , stb.)Vagyis "csak" beütötted...Feltételezhető, hogy a tüdőd izomzata zokon vette a hátast és a szép tiszta mély lélegzés ugyan fájhat de kell.Szükséges hozzá jó adag önszuggesztió, vagyis bebeszéled magadnak, hogy nem fáj Mami...nem kell a bibire puszika.

Én is dobtam volt hátast kőpadlón..rajtam röhögött a fél iskola,míg én 3 percig nem bírtam levegőt venni mikor már rég a lábamon álltam.Semmilyen sérülés nem ért mégis majdnem megfulladtam a tüdőizom sokkjától.

2013. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Mindenki kapott egy kis zöld kezecskét :)
2013. febr. 7. 19:29
 7/8 Robi.88. ***** válasza:
meggyogyultal?
2013. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, még néha fáj de rendbe jött, és atáncfellépés is jól sikerült :)
2013. febr. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!