Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 18év alatt hogy zajlik az...

18év alatt hogy zajlik az Abortusz elaltatással vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint 18 felett. Feltesznek egy tágítót, majd rá pár órával felszíni altatásban megcsinálják. 15perc, mire kitolnak felébred.
2013. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a tágítás nagyon fáj ??
2013. febr. 2. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Van akinek fáj, van akinek nem. Nem tudom mitől függ.
2013. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
27%
En leirom neked az en tortenetemet. 17,5 voltam. becsuszott. UTOLAG ESZMELETLENUL BANOM AMIT TETTEM !! remelem ez elgondolkodtat!! anyukam ellenezte a legjobban masnap mar vitt is nogyogyaszhoz ahol megallapitottak hogy 6hetes vagyok es 7 centis a "baba". elmesz egy vedonohoz aki minden szornyuseget elmond ezzel kapcsolatba en speciel az egeszet vegig bogtem. Aztan visszamesz a dokihoz . nekem volt lehetosegem orvost valasztani. a mutet 30 ezer forint volt. bemesz a korhazba behiv az orvos fekudj fel az agyra elkezd egy ilyen ciposkanal felet beakasztani oda a gathoz hogy minnel jobban lassa mit csinal es egy szivoszal feleseget feltesz a mehszajadba en orditottam a fajdalomtol. utanna a mutetig gorcsolsz a mensi gorcsot kepzeld el 5x erosebben. aztan kb 5 ora mulva bevisznek elaltatnak aztan kesz vagy. Ha semmi gond nem jon akkor
2013. febr. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
41%
Mehetsz haza. utanna eszmeletlen lelkiismer furdalasod lesz evekig!!!!
2013. febr. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Akkor is lelkifurdalásod lesz, ha megszülöd, de nem tudsz neki megadni mindent, amire szüksége van.
2013. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat 17éves vagyok műtét után egyből ki engednek vagy másnap ??
2013. febr. 3. 17:04
 8/11 anonim válasza:
Sajnos szerdán estem át rajta. 18 év alatt, kell a szülői beleegyezés mindenképpen. Ha még nem szültél előtte egy nappal este vagy délután befektetnek. akkor feltesznek egy tágítót, ami másnap délelőttig fent van. Ha lazítasz akkor az ovosnak segítesz és neked sem fog úgy fájni, de az hogy fáj-e legfőképpen a méhszáj és a méh elhelyezkedésétől függ. Menstruációs fájdalmat képzelj el. A műtét előtt adnak egy "bátorító" tablettát amitől kicsit letudsz nyugodni. Aztán be aműtőbe és onnantól már nem emlékszel semmire sem mert elaltatnak. Amikor kitolnak már fel is ébredsz és akkor már elvileg nem fáj. Nekem nem fájt. Pár napig vérzel ezis egyénfüggő. Legalább 6 hétig sem ülőfördő sem szex. Ettől csak több időt szüneteltess mert az egészséged az első. Nekem sajnos 10.héten elhalt a baba, de a lelki oldalát ne említsük mert az szörnyű.
2013. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen tudok róla hogy kell szülői bele egyezés hát igen féle nehéz lesz fel dolgozni az biztos...
2013. febr. 3. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
En eppen a bajcsyban ulok(probalok ulni) es a tagito vegzi a dolgat. 11hetes vagyom es elhalt a terhessegem hetvegen. Egyelore a szomorusagon kivul nem erzek semmit. Ja meg a tagiton kivul.. Mert az eleg kellemetlen. Egyre nagyobb lesz mint egy tampon ami no a viztol.
2013. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!