Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a baj? Körülbelül...

Mi lehet a baj? Körülbelül 3-4 nappal ezelőtt elkezdett fájni bal oldalt a hátam és a mellkasom, elkezdtem köhögni is. Hétvége volt így nem mentem el orvoshoz, mert nem éreztem súlyosnak.

Figyelt kérdés
Aztán hétfőn bementem suliba de már azt hittem, hogy haza jönni sem tudok, mert annyira szédültem. Kedden elmentem orvoshoz, gondoltam tüdőgyulladásról lehet szó ugyanis majdnem minden évben legalább 2-szer van tüdőgyuszim. Azt mondta a doki, hogy nem lát semmit. Így elküldött röntgenre, de ott sem találtak semmit. Még suliba is küldeni akart hogy na akkor nincs semmi baj, mehetsz is! Csakhogy éjszaka úgy elkezdett fájni középtájt a mellkasom hogy nem kaptam levegőt, és azt hittem ott halok meg helyben. Napról-napra egyre jobban fáj, szinte már fél percenként érzem ezt az iszonyatosan erős szúródást középen az egész mellkasomban és a szívemnél. Mi lehet a probléma? Mit csináljak? Kérlek válaszoljatok! Egy 18 éves lány.
2013. febr. 6. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Vissza kellene menni a háziorvoshoz. Ez lehet sok dolog miatt. Esetleg feszültség, stressz, kialvatlanság miatt.


Gondolom, nem dohányzol?

2013. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem dohányzom! A stressz lehet, mert elég stresszes vagyok, meg ideges, de eddig sem jelentkeztek ilyen panaszok. És most megvagyok ijedve mert ilyet még azelőtt sosem éreztem és annyira szúr, hogy feküdni is alig bírok. Ráadásul ez a kellemetlen szúró érzés egészen a torkomig tart.
2013. febr. 6. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz és mondd el mit érzel, ezt ki kell vizsgálni.
2013. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!