Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve abbahagytam a fogamzás...

Fél éve abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Körülbelül 2 hónapja a menstruációm előtt 10-12 nappal barnás, néha picit talán véres pecsételő folyásom van. Valaki tapasztalt már ilyet, mitől lehet ez, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Természetesen jövő héten elmegyek az orvosomhoz,csak jó lenne tudni erről valamit,ha valakinek van valamilyen tapasztalata,mert egy kicsit félek...

A válaszokat előre is köszönöm...


2011. aug. 12. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem állandóan ez van. :( Hormonprobléma. Ha akarod a doki ír ki rá gyógyszert. Én nem akarok olyat szedni, úgyhogy tűrök :) Majd ha gyereket akarok, akkor rendbe hozatom :)

Azért majd írd le mi volt.

2011. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem szeretném tűrni,mert ez így elég rossz...de azért köszi a választ,remélem nekem sem lesz semmi komolyabb.. De ha tudok valami biztosat már, akkor majd írok!
2011. aug. 12. 21:45
 3/4 A kérdező kommentje:

Még nem voltam dokinál,mert az orvosom szabin van és máshoz nem szívesen megyek...de majd írok ha tudok valamit.

De írtad, hogy Te tűröd..ettől nem lehet valami komolyabb bajod esetleg? És hogy élsz így nemi életet?

2011. aug. 18. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Bajom nemigen lehet belőle. A szex meg... :) Ahogy sikerül. Nem olyan rémes a mennyiség, hogy a pasi annyira finnyázzon, de ha tudom, hogy lesz valami öblítek egyet előtte. :)
2011. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!