Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Agydaganat? (SOS folyt lent)

Agydaganat? (SOS folyt lent)

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja tart elfelejtek dolgokat néha pöszén beszélek rengeteget idegeskedem nagyon sokat és van olyan hogy nem tudom hogy mit akarok mondani és nagyon lámpa lázas vagyok ha kérdeznek valamit sok ember elött elkezdek dadogni 18/F ja és néha szédülök hányinger éjjel néha feljön a savam
2013. febr. 7. 19:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És most is nagyon félek hogy agy daganatom van és hogy megfogok halni :'( mindennap ezen gondolkodom
2013. febr. 7. 19:12
 2/16 A kérdező kommentje:
És most hogy erre gondoltam hányingerem vna és remegek :'(
2013. febr. 7. 19:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Dehogy az! nekem is volt ilyen... elmúlik az szerintem Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni de azért kérdezz szakembert erről mert a két hónap az sok nekem hamarabb elmúlt pár hétig voltak ugyanolyan tüneteim mint neked de elmúlt.
2013. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de én már 1 éve idegeskedem :( és sokszor gyenge vagyok ja és cigizem :S
2013. febr. 7. 19:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl sokat stresszelsz vagy ilyesmi?
2013. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

De miért pont agydaganatra gondolsz?

Ezer más lehet a háttérben.

Leginkább, hogy pszichés problémák állnak a tünetek mögött, ezt jóindulatból írom, és jobb mintha szervi elváltozás lenne.

(nekem is volt ilyen korszakom, de kinőttem)

2013. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt,mikor meghalt a dédmamám,aki nálunk lakott 10 éve és így elég jó viszonyunk volt. Akkoriban nekem is ilyen bajaim voltak,ja és szívritmuszavaraim meg még sok ilyesmi volt az ideg miatt.
2013. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem szóval akkor agydaganattól ne féljek? nem sokára kressz forgalmi attol is parázom már nagyon és még 1 hét
2013. febr. 7. 19:25
 9/16 A kérdező kommentje:
Meg pl most is meg akartam nézni egy videót és el is felejtettem mit akartam ilyenek multkor attol féltem hogy meleg vagyok de van barátnőm és nagyon szeretem készen vagyok idegileg
2013. febr. 7. 19:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Inkább az idegesség, agydaganat nem csinál savat és lámpalázat sem. A dadogás is a szorongás miatt van.

Az agydaganatnál kialakult beszédzavar, ha már kialakult az állandóan megvan és súlyosbodik. Ha a barátaiddal beszélgetsz lazán, akkor is jelentkezne, de nem dadogásként szokott.

Éjjel jön fel: reflux betegség tünete tünete lehet. A stressz miatt több gyomorsav termelődik.


Agyi tu. tünetei: fejfájás, szédülés, hirtelen jelentkező látás romlás / homályos látás, kettős látás /, egyensúlyzavar,járás zavar, reggeli hányás, hallás csökkenés, epilepsziás rosszullét, végtag gyengeség / jellemzően féloldali/

2013. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!