Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Agydaganat? (SOS folyt lent)

Agydaganat? (SOS folyt lent)

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja tart elfelejtek dolgokat néha pöszén beszélek rengeteget idegeskedem nagyon sokat és van olyan hogy nem tudom hogy mit akarok mondani és nagyon lámpa lázas vagyok ha kérdeznek valamit sok ember elött elkezdek dadogni 18/F ja és néha szédülök hányinger éjjel néha feljön a savam
2013. febr. 7. 19:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem a szemem néha szar igaz szemüveg vagyok de van amikor nagyon könnyezik és akkor szédülök pl ma és hányingerem volt de le volt hajtva a fejem mert telomon játszottam
2013. febr. 7. 19:29
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja és kicsit fáj a fejem néha volt olyan mikor hirtelen beleszurtak kb 1 percig tartot t
2013. febr. 7. 19:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálad mindennek megvan a tudott oka. Keress egy jó pszichológus / nem pszichiátert, nem gyógyszer kell /, mert beleragadsz a tünetekbe és hipokonder leszel. Ezt még időben el kel kapni és megoldani valamint tudna segíteni abban is, hogy tudatosítsd magadban, hogy egy értékes ember vagy, hogy megnövekedjen az önbizalmad.
2013. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És honnan tudod hogy értékes vagyok? :S
2013. febr. 7. 22:10
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert miért ne lennél. Ha Te nem vagy hajlandó értékesnek érezni magad és ezt közvetíted ki a külvilág felé, akkor ezt mások is elhiszik rólad.Ez egy törvény. A többiek számodra a tükrök, megmutatják neked, hogy Te milyennek látod magad. Minden embernek megvannak az értékes tulajdonságai és természetesen vannak hiányosságai. Ez utóbbiakat viszont csak úgy lehet javítani, ha tudod mik az értékeid, mert azokra tudsz támaszkodni.Ezeket keresd meg magadban. Egyébként szerintem minden ember tudja, hogy mi az ami értékes benne, csak valahogy nem meri felvállalni a külvilág felé és azzal szúrja el, hogy más valakivé akar válni, mint aki. Ha meg lenne a kellő önbizalmad, a kellő önismereted akkor másképp állnál sok dologhoz. Nem azt mondom, hogy ha ki kellene állni sok ember elé, akkor nem izgulnál, de nem dadognál, mert tudnád, hogy igen én el tudom mondani épp azt amit ott akkor el kell mondani és itt a mondat végén a pont és nem gondolkodnál rajta, hogy mi lesz ha és 50x ugyan azt a kört futnád meg a miért nem tudom elmondani témakörben.

Mert ezzel beprogramozod magad, hogy dadogni fogsz.

Ezekre vannak a pszichológus kezében / ezért is ajánlottam / olyan módszerek, amire meg tudna tanítani és így magadon tudnál segíteni az ilyen helyzetekben, mert már úgy sem segít rajtad és nem is tud, hisz nem a Te bőrödben van :)

2013. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

*már = más úgy sem segít rajtad

Bocs elírtam :)

2013. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!