Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudok lábra állni, ínhüvel...

Nem tudok lábra állni, ínhüvelygyulladás lábban?

Figyelt kérdés
Csütörtökön fél év után visszamentem edzeni konditerembe, úgyanúgy edzettem mint szoktam.. máskor is volt kihagyás semmi ilyen nem történt. Pénteken éreztem egy kis izomlázat, szombaton még jobban fájt és ma már ott tartok, hogy nem tudom kinyújtani a lábamat, nem tudok rá állni 5 perc után se.. annyira fáj a vádlim. Tegnap reggel és ma is így keltem. Mi baj lehet? Ez nem izomláz szerintem :/
2013. febr. 10. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig izomláz. Nálam is úgy szokott lenni, hogy első nap alig érzem, majd jobban. Várj pár napot, biztos enyhülni fog.
2013. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kicsit megkesve irok, de meg aznap mikor kiirtam a kerdest, talaltam youtube-on a vadli nyujtassal kapcsolatban egy videot ( http://www.youtube.com/watch?v=JJ1V1PG0yOY ). Napi 3-4 alkalommal nyujtottam, eleinte szinte csak egyenesen alltam, de naprol napra jobban vegeztem a gyakorlatot. (a lenyeg, hogy szabalyosan kell csinalni). Parszor kentem ra diklofenák kenőcsot, de a nyujtas segitett a legjobban. Talan 3-4 nap utan teljesen elmult.
2013. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt el is felejtettem mondani, hogy szinte egesz nap csak fekudtem, majd csak valamikor szerda delbe mentem ki a hazbol. Szoval ezdestol szamitva kb egy het kellett, hogy rendbejojjek.
2013. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na basszus. Elnezest, de nagyon osszekevertem a dolgokat, valamiert azt hittem, hogy en irtam ki a kerdest :)))

Na szoval en is kb 1 eves kihagyas utan mentem vissza edzeni es a vadli edzesem tul komolyra sikerult. Masnap elegge fajt a labam (vagyis inkabb a vadlim), harmadnap pedig mar alig tudtam labra allni.

Kozbe talaltam youtube-on a vadli nyujtassal kapcsolatban egy videot ( http://www.youtube.com/watch?v=JJ1V1PG0yOY ). Napi 3-4 alkalommal nyujtottam, eleinte szinte csak egyenesen alltam, de naprol napra jobban vegeztem a gyakorlatot. (a lenyeg, hogy szabalyosan kell csinalni). Parszor kentem ra diklofenák kenőcsot, de a nyujtas segitett a legjobban. Talan 3-4 nap utan teljesen elmult. Azota gyakorlatok kozbe es edzes utan is komolyan veszem a nyujtast.

2013. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!