Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reumatológián mit csinálhatnak...

Reumatológián mit csinálhatnak a kezemmel? Bővebben: a kiegészítésnél.

Figyelt kérdés

Ínhüvelygyulladás miatt 10 napos gipszsínt kaptam a bal kezemre. Nos, ezt tegnap le is vették, de a fájdalmaim nem múltak el. Csuklómat és az ujjaimat nem tudom mozgatni, zsibbad az egész kezem. Kinyújtani nem tudom, de az gondolom csak a gipsz megszokása miatt van. Jövő csütörtökre kaptam időpontot reumatológiára. A kérdésem csupán annyi, hogy mit csinálhatnak ezzel, milyen kezelést kaphatok ott?



Előre is köszönöm a válaszokat.(:



2012. jan. 27. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

engem anno ilyen panaszokkal elküldtek röntgenre. és slusszpassz. meg írt rá doloflexet.

de általában, akinek egyszer volt ínhüvelygulladása, máskor is előjöhet. :S

vegyél doloflex sprét. ízületi fájdalmakra... nekem bevált. meg van csuklórögzítő is. a gyógy.segédeszközös boltokban...

2012. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam rá valami ultrahangos kezelést, 7 napig kellett menni, de túrót sem ért. Akkor azt mondta a doktornő, hogy beinjekciózná a csont körül, hátha segít, de ebből inkább nem kértem. Hónapokig fájt, végül rheuma krémmel és lámpázással szüntettem meg, de az is lehet, hogy anélkül is elmúlt volna egy idő után.
2012. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!