Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véleményeket várok az ÁEK-ről....

Véleményeket várok az ÁEK-ről. Aki jár oda az elégedett, vagy nem?

Figyelt kérdés
Melyik rendelésre jó járni, és melyikre nem? Várakozás, orvos/nővér kedvessége, hozzáértés, stb.
2009. szept. 6. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak a sürgősségivel kapcsolatban van "élményem", de azt inkább nem is minősíteném...De remélem, nem ez az általános és lesznek pozitív vélemények is.
2009. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vizsgálaton (trombózissal kapcsolatosan) voltam, de minősíthetetlen volt a viselkedése az orvosnak, és az asszisztensének is! 1/2 8-ra beszélte meg az orvosom, személyesen, az ottani főorvossal a vizsgálatot! Ehhez képest 9 körül megérkezett, és fél 11-kor kerültem be hozzá, és megkérdezte, hogy kitalálta ki, hogy egyáltalán menjek ilyen vizsgálatra!!

Úgy beszélt velem, mintha a se…ből rángattak volna ki! Sajnos még találkozom vele 28-án, mert ő foglalkozik egyedül ezzel a vizsgálattal! :-(

2009. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg katasztrófa! A régi BM kórház sokkal jobb volt! Jobb, ha nem is betegszek meg.....
2009. szept. 15. 17:56
 4/4 Mágnes87 válasza:
Egy nagy szar !!! A barátomnak fájt a lába megműtötték az ÁEK-ben atroszkópiával. Nem javult. Visszamentünk az orvoshoz, elküldte gyógytorrnára. Jobban fájt neki, mint a műtét előtt! Kettő hétre rá elmentünk strandra Ceglédre. Rosszul lépett,de el sem esett és ennyitől eltört a térde. Bevitték mentővel a ceglédi kórházba, ott megröngenezték és CT-ték. Megállapították, hogy valamilyen daganat van a lábában. Rögtön átvitték a SOTE Ortopéd Klinikájára, ahol másnap térdbiopsziát csináltak rajta. Most várjuk az eredményt. Hogyha alaposabbak az ÁREK-ben és nem "himi-humi"gyógytornára küldik el, akkor lehet előbb észre vették volna! Az ÁEK-ben SARLATÁNOK dolgoznak! A nővérek eszméletlenül bunkók ! Az orvosok nem tudják mit csinálnak ! Ennyi erővell vehetnék egy orvosi diplomát a Józsefárosi piacon és elmehetnék dolgozni az ÁEK-be. Fel is vennének. Aki teheti az meneküljön. A legjobb kórház a SOTE !!!! Kedvesek a nővérek, az orvosok ! Törődnek az emerrel ! Az orvosok tudják mit csinálni, igazi szakemberek !!! Aki teheti menjen a SOTE-ba!
2010. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!