Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fülplasztikáról véleményeket...

Fülplasztikáról véleményeket várok! Ha valakinek volt, milyen tapasztalata van? Szépen sikerült, vagy látszik vmi? A hallást vmilyen szinten befolyásolja?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik fülem áll el, és szeretném plasztikáztatni. Még nem voltam orvoshoz, véleményeket várok! Nem mindegy, ha már az ember kiad érte 140-180.000.- Ft-ot, hogy hogyan sikerül.

Előre is köszönöm a válaszokat!

21/L


2009. nov. 5. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fül-orr-gégészeten dolgozom, mi is plasztikázunk füleket, és nálunk szépen sikerülnek, mintha mindig is egyformák lettek volna. :)

A hallásodra semmilyen negatív hatása nem lesz, mert ez a műtét a kívülről is tapintható porcot érinti, nem pedig a belső hallószerveidet. Persze kellő körültekintéssel kell orvost és kórházat választani.

Ha gondolod, írj nyugodtan priviben! :)

2009. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hallást egyáltalán nem befolyásolja a fülplasztika. Az nem mindegy, melyik orvoshoz mégy, általában jókl a dokik, de sajnos van egy-két kontár is. Hogy kit ajánlanék, az attól függ, hol laksz.
2011. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Túlestem a plasztikai műtéten több, mint egy éve. Talán sikerülhetett volna szebben, ha kicsikoromban megműtik, viszont akkor nem javasolták, és már most nagyon erős volt a porc.

De ahhoz képest, amilyen volt, szép lett.

2011. ápr. 12. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!