Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ráestem a kezemre és nagyon...

Ráestem a kezemre és nagyon fáj, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tesi órán ráestem a kezemre és visszahajlott a csuklóm. Tudom mozgatni nincs bedagadva, és még lila foltok sincsenek rajta. Teljesen olyan mint a másik kezem. Viszont nagyon fáj ha mozgatom, akkor is fáj ha nem mozgatom..mi lehet ez??
2013. febr. 13. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és ahogy mozgatom a csuklóm, olyan furcsa hangja van a csontomnak...
2013. febr. 13. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Megrándulhatott, de szerintem a zúzódást vagy a törést sem lehet kizárni!Amikor eltört a lábközépcsontom, nem dagadt meg egyáltalán,járni is tudtam csak belilult.Másnap csak lestem mikor mondta a doki hogy ez szépen eltört. Szóval egy röntgenre nem ártana elmenned!
2013. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is volt már ilyen, mondjuk nekem egy kicsit bedagadt.. Valószínűleg csak megrántottad, és a szalagod a hirtelen mozdulatól vagy ha úgy tetszik rándulattól meghúzódott.. Ez olyan mint amikor a vizes ruhát ha lassan húzod meg nem fröccsen szanaszét a víz..de ha hirtelen akkor minden tiszta víz lesz.. Lehet hülye hasonlat, de a lényeg benne van.:) Az a kis hang valószínűleg csak ettől van.azaz, hogy a csontod is elmozdult ahogy megrántottad na ez nem azt jelenti hogy eltört csak egy kicsit elmozdult..

Valószínűleg pár nap múlva elmúlik.. Ha ezt gyorsítani akarod, valami gyógynövényes vagy sport krémmel kenegesd és maszìrozd..

Nem valószínű, de ha nem múlik el orvoshoz kell menni..de mint mondtam nem valószínű..

Remélem segítettem.:)

2013. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!