Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hete ráestem a kezemre....

Egy hete ráestem a kezemre. El nem tört, minimálisan dagadt be, mégis folyamatosan fáj, ha mozgatom (sokszor akkor is, ha nem). Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma vettem a gyógyszertárban csuklórögzítőt, hogy ne tudjam mozgatni. Ez jó hatással lehet rá?
2012. jan. 5. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített ugyanilyen esetben (azt orvos írta fel, és sín is volt benne), de önmagában kevésnek bizonyult. Ördögkarom balzsamot használtam még rá (ezt saját kútfőből) és nekem az nagyon bevált, azóta már derékfájásnál is.
2012. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Az enyémben is van sín, remélem használni fog. Tényleg táncos vagy? :)
2012. jan. 5. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
nézettesd meg orvossal....velem is ilyen volt kapus voltam, labda rávágta a kezem a kapufára és fájt..... de több mint egy hétig használtam mer' nem volt olyan nagy a fájdalom könnyedén használtam aztán ráestem, akkor fájt.... de aztán megint nagyon elgyengült a fájdalom rá vagy 2 napra elmentem orvoshoz kíváncsiság képpen és kiderült hogy el van törve :DD:D
2012. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kapus válaszoló: Köszönöm. Neked sem volt bedagadva?
2012. jan. 5. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
de, egy kicsit de nem volt feltünő
2012. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!