Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi okozhatja hogy nem hat az...

Mi okozhatja hogy nem hat az érzéstelenítő injekció?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor hatástalan a lidocain injekció. Még azt sem mondhatom, hogy rosszul adják be, mert ennyien nem lehetnek bénák.


Az utóbbi időben több beavatkozásom volt, amikor helyi injekciós érzéstelenítést kaptam. És volt amikor semmit sem hatott.


Nem csak a fogászatra gondolok, hanem pl. amikor egy bőrelváltozást távolítanak el szikével. Akkor azért az emberek többségénél hatásos az érzéstelenítő injekció. Nekem miért nem hat az esetek többségében?



2013. febr. 15. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek eltérő mértékben reagálnak egyes gyógyszerekre. Úgy tűnik te olyan peches vagy h rád nem hat.
2013. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta. Van aki allergiás a lidocainra, te meg úgy látszik, immunis vagy rá. Az imént olvastam egy kérdést, amelyben valaki kérdezte, hogy normális-e az, hogy 9 órája kapott érzéstelenítőt, és még mindig zsibbadt.
2013. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9 órája zsibbad? irigylem a problémáját. :)
2013. febr. 16. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!