Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lidocai spray valóban sokat...

Lidocai spray valóban sokat segíg érzéstelenítő injekció előtt?

Figyelt kérdés
Rendkívül parázok a fogászati érzéstelenítéstől.Az sztk-ban megkínoztak a muszkos sárga tűvel.Most maszek rendelőbe megyek állítólag ott lehet kérni lidocain sprayt.
2013. febr. 15. 15:53
 1/3 tetris ***** válasza:

Igen, jobb helyeken kérés nélkül adják. Nem kell paráznod, nem fogsz érezni semmit.

A Lidocain spray ízesítve van. Nálunk legutóbb tuttifrutti ízú volt az érzéstelenítő előtti érzéstelenítés.

2013. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira parázok, hogy még seduxent is szerváltam húzás előtt bedobok 1-2 szemet.Állítólag kisműtéteknél is ezt adják praemedikaciónak.
2013. febr. 15. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fogorvostól függ, régen én is rettentően féltem az injekciotol, mikor decemberben húzták két fogamat kérdeztem a fogorvost, hogy a szuri előtt nincs érzéstelenít ő és kinevetett mondta, hogy nem fog fájni. 4 szurit adott és tényleg nem tudtam volna, megmondani, hogy hová mert alig éreztem. Úgyhogy a jó fogorvos betudja adni fájdalom mentesen is
2013. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!