Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy múlt el pár nap alatt...

Hogy múlt el pár nap alatt rengeteg Pattanás?

Figyelt kérdés
betegseg miatt nem mentem par napig iskolaba es regebben rengeteg pattanásom Volt most meg szinte mind eltunt,a borom meg letisztult.ez minek koszonheto? en talan ezekre Tippelek: a reggelim mindig muzli volt ,sok Tejjel,na ezt betegseg alatt nem ettem...masodik hogy A Bordoki felirt egy gyogyszeert amit Regebben is hasznaltam,csak nem ennyire intenziven?! nos Nem Tudom melyiktol javult..sztetek?vqlaszokat koszi!(helyesiras Bocsi csak telorol voltam)

2013. febr. 17. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tejézékeny vagyok, és amióta nem iszok tejet, elmúltak a pattanások is. Úgyhogy lehet, hogy a tej miatt.
2013. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tejtől és mindenfajta tejterméktől kijönnek a pattanások. Könnyen elképzelhető, hogy nálad is ez hozza ki.
2013. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy bármi más. Mondjuk ha menzán eszel akkor ami abban van.
2013. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az édességtől jöttek ki mikor csokitól ettem kivirágzott az arcom aztán elmultak ha abbahagytam.
2013. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!