Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyönyörű lett a hajam a...

Gyönyörű lett a hajam a terhesség alatt,4 hónapos múlt a kisfiam és szoptatom és nem hullik a hajam, olyan szép mint még soha, hosszú, egészséges és rengeteg. Lehetséges hogy így marad most már? Ilyenkor is elkezdhet hullani?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet majd csak szoptatás után kezd el hullani, de sajnos nem marad így... Nekem ez a tapasztalatom.
2012. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van, de soha nem hullott a hajam. Igaz,ettem mindent és ittam tejet is sokat.
2012. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik napról a másikra kezdett el hullani, pedig nekem is olyan szép hosszú, dús hajam lett a terhesség alatt. 3,5 hónapos a kisfiam.
2012. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges persze! Én 22 hós koráig szoptattam a kisfiamat és nekem bőven 1 éves kora után kezdett el hullani, de nem volt túl vészes.
2012. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ó, pedig már úgy elkezdtem örülni hogy megmarad :-) Azt hittem szülés után elkezdődik úgyhogy ha 4 hónapig megúsztam akkor megúsztam de ezek szerint nem.
2012. dec. 17. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiam 6 hós korában kezdett hullani, és akkor nőtt csak ki, mikor már 2 hónapja (kb. 18 hós korában) nem szoptattam.
2012. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyre jobbakat hallok, te jó ég :-))
2012. dec. 17. 12:08
 8/8 anonim válasza:
100%
Lehet sőt szinte biztos. A fodrászom szerint ha hullik a haj akkor szülés után 4héttel kezd el hullani nagyon. Szerencsés vagy. De még ne bízd el magad bármi lehet de nem hiszem.
2013. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!