Ebből származhat bajom?
Az orvos azt mondta, hogy ha itthon vagyok, akkor legalább 2-3 órára hordjam a Schanz-gallért. Nos mostanában rengeteget vagyok itthon betegség miatt, és gyakorlatilag reggel 10-től este 9-ig rajtam van.
Ettől lehet bajom ? Sajnos nagyon fáj a nyakam, így elviselhetőbb.




válasza:igazából állandó, folyamatos fáradtság és izületi gyulladás miatt. nem kielégítő az alvásom+vastagbélgyulladás, majd fibromyalgiát diagnosztizáltak.
tehát főleg az izom-izületi fáradtság, fájdalmak miatt hordom.
Kapcsolódó kérdések:
(kb napi 4-6l)
A bal térdem összevissza ropok, meg néha fáj is , olyan fura érzés, nem is fájdalom ezt nem tudom megmagyarázni. Minden hajlításnál ropog, de van amikor kimondottan fáj, de nem erősen. ) Nem nevezném olyan hű de vészesnek... de hát nem tudom, gondolom ez nem normális. ...
2 éjszaka szorító alsóban aludtam és ma reggel egy kicsikét viszketett (5 percet de rettenetesen). Egyszer már volt hüvelygombám. Lesz bajom ha kezelem magam doki nélkül?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




