Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ebből származhat bajom?

Ebből származhat bajom?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta, hogy ha itthon vagyok, akkor legalább 2-3 órára hordjam a Schanz-gallért. Nos mostanában rengeteget vagyok itthon betegség miatt, és gyakorlatilag reggel 10-től este 9-ig rajtam van.

Ettől lehet bajom ? Sajnos nagyon fáj a nyakam, így elviselhetőbb.



2013. febr. 20. 10:21
 1/3 anonim válasza:
Megnyugodhatsz az a lényeg az ilyenekben hogy amit előírtak viselésnek azt teljesítsd,az nem baj ha többet van rajtad.
2013. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen betegség miatt kell hordanod a gallért. Hosszabb ideig azért nem javasolták ( nekem) mert a nyaki izmokat tehermentesíti, így azoknak nem kell megfelelő intenzitással működni, túlzottan ellazulhatnak és ha leveszed a gallért, akkor még nagyobb az esélye a nyaki csigolyák összecsúszásának. Nekem úgy javasolta az orvos, hogy óránként tegyem fel 15-20 percekre.
2013. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igazából állandó, folyamatos fáradtság és izületi gyulladás miatt. nem kielégítő az alvásom+vastagbélgyulladás, majd fibromyalgiát diagnosztizáltak.

tehát főleg az izom-izületi fáradtság, fájdalmak miatt hordom.

2013. febr. 20. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!