Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Allitolag betokosodott mitesze...

Allitolag betokosodott miteszer van az arcomon. Egy nagy kemeny pupot erzek az arcomon de nem latszik, es nem is igen faj, az lenne a kerdesem hogy mit lehet csinalni vele?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy esetleg ilyen foltos, tiszta pattanasos legyen az arcom. :S valahogy nem lehet hogy felszivodjon vagy ilyesmi?
2013. febr. 21. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem jo helyre irtam ki a kerdest, akkor bocsi...
2013. febr. 21. 22:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát Te ne csinálj vele semmit, inkább menj el kozmetikushoz.

Ő szakszerűen kitisztítja, otthon csak össze-vissza nyomkodja az ember és a miteszerből egy nagy pattanás lesz, annak meg lehet, hogy nyoma marad, ha hegesen gyógyul.

2013. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ertem, de itt az a problema hogy nem is tudnam nyomkodni mert nincs mit meg hol, leginkabb mintha egy kicsi babszem lenne a borom alatt, ahhoz tudnam hasonlitani :S
2013. febr. 21. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Befelé nő a miteszer. Kb. 1 hónap alatt ment le. Idővel biztos el fog tűnni. Jó tanács, hozzá ne nyúlj, mert egy örök életre ott maradhat a nyoma :S. Tényleg komzetikusnak, bőrgyógyásznak érdemes lenne meg
2013. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj.
2013. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!