Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha délelőtt lázas voltam,...

Ha délelőtt lázas voltam, náthás annyira nemvagyok, de fáj a torkom attól még ellátnak a fogászaton?

Figyelt kérdés
Fél4re van időpontom és anyum nem akar elvinni merthogy nem látnak el. De már nincs lázam, náthás se vagyok annyira, nemis köhögök hurutosan meg semmi. Csak piros a torkom. Ellát majd a fogorvos? Nagyon fontos lenne, mert elég rosszak a fogaim és hetek óta várom ezt a napot:(

2013. febr. 22. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L
2013. febr. 22. 14:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lázas és nem köhögsz, nem kell gyakran orrot fúni, akkor ellát, mert azt ő nem tudja, hogy fáj a torkod, legfeljebb ha nem mos kezet utánad, vagy nem cserél gumikesztyűt, akkor továbbadja a vírust másnak, tehát nem illendő betegen menni.
2013. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy ellátnák nálunk ki van írva ,hogy megfázásos tünetek esetén kérjünk új időpontot és ha reggel lázas voltál akkor nem hinném ,hogy elfog. De egy körzeti dokihoz menj el mert az én influenzám is így kezdődött és már 1 hete szenvedek sok sikert:)
2013. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elláttak:)
2013. febr. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!