Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lábujj gyulladás? Mi lehet...

Lábujj gyulladás? Mi lehet ez? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Kb. három hete kezdődött a nagylábujjam melletti ujjamon. Először a köröm felett egy kis pirosság jelent meg nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. De minden nap terjedt. Most már azon a lábamon három lábujjam ilyen, mondjuk a másik kettőn nem a köröm felett tapasztalok ilyen tüneteket, hanem a lábujj alulsó részén. A másik lábamon is két ujjamat érinti már. Viszkető és meleg ézés. Kicsit meg van duzzadva és piros. Nem hámlik és szerintem nem gomba, hanem valami gyulladás lehet. Valakinek volt-e már ilyen? Hogyan kezelte? Itthon ki tudom-e kezelni magamnak? Várom a hozzászólásokat és előre is köszönöm a segítséget.

#lábujj #gyulladás #lábujjgyulladás
2013. febr. 26. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Keressen fel egy orvost!
2013. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Anno felkerestem bőrgyógyászt kaptam rá ilyen olyan krémeket. De nem használtak, mivel tényleg nem gombasodasról volt szó. Konkrétan kifazott a lábam a hidegben. Sajna ez azota is minden télen ha nem vigyázok előjön.
2017. máj. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!