Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha Szegeden vagyok albérletben...

Ha Szegeden vagyok albérletben, de még nincs ideiglenes lakcímem, hol írják fel a fogamzásgátlómat?

Figyelt kérdés
Debreceni nőgyógyászom elvégezte a szükséges vizsgálatokat, ezek kielégítő eredményéről, és a gyógyszer felírásáról papírjaim vannak. Egy harmadik város az állandó lakhelyem, a háziorvosom ma azt mondta, ilyen gyógyszert csak szakorvos írhat fel. Úgy tudtam, ő is felírhatja, ezért nem kértem időpontot Debrecenbe (egyébként sem nagyon lenne lehetőségem elmenni), így Szegeden kell megoldanom.
2009. szept. 11. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Magán doki biztos felírja, csak pénzért, tök mindegy hol laksz.

Egyébként nekem volt kolis barátnőm, itt Kecskeméten, aki hétfőn reggel az sztk-ban kezdte, hogy ő otthon hagyta a gyógyszerét, és gyorsan írjanak már neki, írtak is, végül is taj kártyája van.

2009. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el a Vasas Szent Péter utcai rendelőbe, ott van nőgyógyászati szakrendelés.

Én is oda jártam, amíg nem volt szegedi lakcímem.

Vagy magánorvos, de az még idő, mire időpontot kapsz.

A Vasasban tutira felírják.

2009. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vagy menj az szte nőgyógyászati klinikára a tisza partra. ott elvileg hétfőn és szerdán fél négytől négyig 5 perc alatt felírják neked.

legalábbis nemrég még így volt.

2009. szept. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!