Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valami megcsípte a számat, és...

Valami megcsípte a számat, és szörnyen feldagadt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hajnal 2-körül valami repülő lény (nem láttam) megcsípte az ajkamat. Elkezdett szörnyen viszketni, de nem foglalkoztam vele. Viszont pár perc múlva elkezdett dagadni.

Lementem a szüleimhez, ekkora a felső ajkam olyan nagy lett, hogy szinte teljesen eltakarja az alsót. Anyu adott valami gógyszert, meg kálciumot, és hideg borogatást is kaptam.

Ő reggel elment dolgozni, én elaludtam. Azt mondta, hogy szerinte reggelre elmúlik.


De nem. Ugyan olyan. Nem lett nagyobb se, de kisebb se. Nem érzem, nem fáj és nem is viszket, csak picit viszket, és hatalmas.

Félek, hogy maradandó nyomokat hagy, vagy hogy szétszakad az ajkam ebben a nagy, feszítő állapotában.


Mit csináljak? Orvos? Mi ez egyáltalán?!

Szörnyen bőgök, nem merek tükörbe nézni, mert egy torz valaki bámul vissza. Anyunak bőgtem egy sort a telefonba, és azt mondta, hogy nincsen baj, majd elmúlik, meg, hogy majd szól apunak, és azért elmegyünk az orvoshoz.


Szörnyen érzem magam, legszívesebben meghalnék.

Súlyos lehet ez? Esetleg allergia? Más tünetem nincsen.

15/l



2013. márc. 1. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj. Valószínű a csípésre vagy allergiás. Szerintem nyugodtan igyál meg még egy kálcium szandoz pezsgőtablettát (azért anyuddal szólj), de biztos, hogy semmi bajod nem lesz tőle.

És ha nem megy lejjebb mindenképpen egy orvosnak meg kell mutatni!

2013. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz mielőbb.
2013. márc. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :))

Elmentünk vele orvoshoz, aki szerint nagyon durván néz ki, de fölösleges aggódnom. Adott még kálciumot.


És azóta csodák-csodájára szépen lassan elkezdett visszamenni. :) Most már csak olyan, mint egy enyhén plasztikáztatott száj.

2013. márc. 1. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!