Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges, hogy vakbélgyullad...

Lehetséges, hogy vakbélgyulladásom van?!

Figyelt kérdés
2 napja fáj a gyomrom,ég ,és mostanra már jobb oldalt alul is fáj. Hányingerem van, tegnap hánytam, és tegnap előtt is. Hőemelkeésem is volt tegnap. Ma megyünk a háziorvoshoz. Arra lennék kíváncsi,hogy zajlik ez? Vérvétellel állapítják meg , hogy tényleg vakbélgyulladásom van , vagy hogy? Kérlek,segítsetek !14/l

2013. márc. 4. 15:11
 1/9 anonim válasza:

Ha vakbélgyulladásod van, akkor annyira fáj a gyomrod és a hasad alsó része, hogy fel sem bírsz egyenesedni. Ha "csak" fáj a hasad, akkor egy durvább ételmérgezés vagy gyomorgörcs.

Amúgy igen, vérvétel, valamint 1 napos megfigyelés.


Én 15 évesen voltam vakbélgyanúval kórházban, 1 napig figyeltek meg. meg akartak műteni, de reggelre elmúlt a fájdalom...

2013. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most nem akarok túlozni, de igen: nagyon fáj de inkább a gyomrog ég. De rettenetesen.
2013. márc. 4. 15:28
 3/9 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz ugye nem kell menni?
2013. márc. 4. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is ugyanezek voltak a tüneteim és vakbélgyulladásom volt.Ha felemeled a jobb lábadat akkor fáj?Mert az is egy biztos jel.....
2013. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.vakBÉL gyulladásnál BÉLproblémáid vannak, és nem GYOMOR.

Egyébként meg elemntek az orvoshoz, és ő majd mindent elmagyaráz. Nem értem, hogy miért kell itt tanácsot kérni, amikor egy szakember útba tud igazítani.

2013. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást kedved 2. válaszoló .... Persze,igazad van, de azért van olyan közlésmód is , hogy tapintatos, de látom ez számodra nem ismert. És kedves 1. válaszoló : most megyünk orvoshoz, mivel most rendel 6-tól , remélem nincs semmi bajom !:(( A MÀSODIK VÀLASZOLÓNAK AJÁNLOM FIGYELMÉBE)
2013. márc. 4. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem akartam tapintatlannak szánni, és kioktatónak, csupán szerettem volna rámutatni, hogy a bél és gyomor panaszokat nem ajánlatos összekeverni. Mégegyszer elnézést.:)

Azért remélem nincs nagy baj!

2013. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös válaszoló!

Átestél vakbélgyuszin?

Mert én 2 évig húztam.Minden alkalommal a gyomromból indult

ki a fájdalom(vagy oda sugárzott)de hogy fájta a gyomrom az fix.

Azért is hitték pár alkalommal,hogy gyomorrontásom van...

Hogy vagy kérdező???

2013. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos beigazolódott !:( bementünk fél óra múlva már műtöttek. Most ébredtem fel, meg állítólag műtét után felkeltettek,de arra nem emlékszem. Viszont most nem tudok aludni. Azt mondták, ha egy nappal később jövök, akkor..... Mert így is már ki volt lyukadva. Most egész éjjel egyedül unatkozom , mert egyedül vagyok. Van még egy ágy mellettem,csak az üres. Szóval éjjel nézhetem hófehérkét, mivel az van a falon.
2013. márc. 4. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!