Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez miért van? (lent folyt)

Ez miért van? (lent folyt)

Figyelt kérdés
Elfelejtek dolgokat néha dadogok idegeskedem sokat néha szur a szivem fáj a fejem és doháynzom Agydaganat? vagy mi? 17 vagyok fiu
2013. márc. 4. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább pszichés,nekem is ez van csak én nem dohányzom,még sincs agydaganatom
2013. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg félek hogy meghalok
2013. márc. 4. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
ettől mindenki fél,de akkor sem betegségre utaló jel,de ha annyira aggaszt menjél el orvoshoz és kérj beutalót
2013. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de milyen vizsgálatra?
2013. márc. 4. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:

beszélj egy orvossal,ő majd tudni fogja hogy mire kell menned de amúgy:

CT,MR,mágneses rezonancia spektroszkóp (MRS), fotonemissziós számítógépes tomográfiával (SPECT) vagy pozitron emissziós tomográfiával (PET)

nem igazán tudok több vizsgálatot,ez nem azt jelenti hogy ezek el is végzik majd,engem is küldtek már agydaganat vizsgálatra(apum abban halt meg),de nálam is az volt az első hogy pszichés problémákat kerestek,szóval szerintem nálad is ez lesz,utána jött az MR,mivel semmit sem találtak közölték hogy hiába vagyok sz*rul nincs semmi bajom,valószínűleg valami rejtett feszültség miatt van

2013. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát mostanában nagyon összejött minddn
2013. márc. 4. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor valószínűleg az miatt van,meditálj hogy ellazulj és minden rendben lesz,de ha ez nem nyugtat meg beszélj egy orvossal
2013. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
barátnőmmel vége mamám meghalt :( idegeskedés csesztetések
2013. márc. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!