Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerul az abortusz...

Pöttyös_Cica kérdése:

Mennyibe kerul az abortusz Angliaban?

Figyelt kérdés
Es milyen lepeseket kell megtenni? Kell-e korhazban maradni es ha igen meddig? A "ne vetesd el" es hasonlo valaszokat nem kerek, mert nem tudjatok milyen helyzetben vagyok.

2013. márc. 8. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
akkor mond el
2013. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talan azert nem mondom el mert nem szeretem sajnaltatni magam. Vagy meg lehetnek okai :) Es koszi a kommentet okoska...
2013. márc. 8. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire tűnt fel, de ez magyar oldal. Nyilván akadhat itt elvétve egy-két ember, aki nem Magyarországon lakik, de azért az itt írok legalább 90%-a igen.

Menj el szépen az orvoshoz, és kérdezd meg. Gondolom nem tud világosítani a részletekről.

2013. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vedd fel azt a qrva telefont es kerdezd az illetekes szervet:


[link]


Amugy NHS-n ingyen, maganuton tobb100 font

2013. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Komolyan nem értem. Más meg alig várja, hogy legyen végre gyereke. Hol van itt igazság? :'(
2013. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ismered a helyzetet, ne itelkezz. Lehet, hogy eroszakbol fogant, vagy ilyesmi. Mindenkinek sajat szivugye eldonteni, mit akar.

Angliaban elek, de nem tudom, hogy mukodik ez. A fogamzasgatlas ingyenes, ez alapjan ugy gondolom, hogy az abortusz is az lehet. Egyebkent amikor en voltam eloszor terhesgondozason, akkor megemlitettek, mert meg kell emliteniuk, hogy lehetoseg van abortuszra. Es hogy ebben tud nemi informaciot adni, hogy hova kell fordulni. De egyebkent az a legegyszerubb, ha felhivod a legkozelebbi korhazat es elmondod nekik, hogy mit szeretnel.

Sajnalom, hogy igy kellett dontened. Ha becsuszott nem kivant gyerek, probald ki barmelyik ingyenes fogamzasgatlast. Van karba ultetheto implantatum, amit csak 3 evente kell cserelni, nagyon pici hegg van ott, ahol beteszik, s teljesen biztonsagos. vagy van injekcio, amit 1, vagy 3 havonta kell kapnod.

2013. márc. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Valóban nem szabad ítélkezni, de az abortusz SEMMILYEN esetben nem megoldás! Ha kisbolygó csapódik Londonra, AKKOR SEM, mert egy emberi élet kioltásáról beszélünk.
2013. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!