Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap ásítás közben roppant...

Tegnap ásítás közben roppant egyet a fülem és be is dugult. Azóta se hallok a bal fülemre. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap ásítás közben egy roppanást hallottam, és azóta van hogy kidugul szintén nagy roppanás kiséretében és feszítő érzéssel, utána pár percre rá megint bedugul. Nyelés közben pattogó hangja van és fogalmam sincs hogy mitől lehet. Valaki tapasztalt már ilyet? Mi lehet a megoldás?

2013. márc. 16. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon sok oka lehet. Pl. középfülgyulladás, felső légúti megbetegedés,a fülzsír felszaporodása. Csak vizsgálattal lehet megállapítani Neked mi okozza. Ebből következik,h kezelni sem tudod magadnak,ha nem tudod mi bajod. Menj el gégészetre!
2013. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Velem is szokott lenni ilyen sokszor.

De nekem hamar rendbe is jön, nem úgy, mint Neked... az egy hét az szerintem már komoly.

2013. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vágd le oszt jóvan
2013. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első két választ. A harmadik meg szarjon villamost
2013. márc. 17. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!