Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üdv! Olyan problémám van az...

Üdv! Olyan problémám van az orrommal, hogy elég könnyen vérzik. Mi rá a megoldás?

Figyelt kérdés
Ha náthás vagyok akkor egyértelmű dolog nálam az orrvérzés. Az orrfújásoktól elpattannak az erek az orromban. Arra is volt példa, hogy feljöttem a harmadikra és elkezdett vérezni az orrom. Van hogy eláll 10 perc után, van hogy egy 15 perc vérömlés majd még órákig szivárog minimálisan. Tehát a kérdés: Mi erre a megoldás? Mert nagyon elegem lett belőle. Orvos mit tud vele tenni? (Végleges megoldást akarok! )
2013. márc. 20. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám volt nekem is nagyon idegesítő volt...nekem elégették az eret de nem volt fájdalmas egy pillanat az egész azóta soha nem vérzett pedig az jó pár évvel ezelőtt volt.
2013. márc. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedjél rá Rutascorbin gyógyszert! A hajszálerek törékenységével kapcsolatos vérzésekben pl. gyakori orrvérzés esetén használatos. A hajszálerek falát erősíti, rugalmaságát javítja.Erőss menstruációs vérzés esetében is ajánlatos. Ez egy vitamin! Keress rá a googliban,de azt hiszem adják recept nélkül is.
2013. márc. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez a kiégetős dolog érdekel. Bemegyek SZTK-ba!

Köszi!

2013. márc. 20. 02:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz is el kellene menj, mert egy kivizsgálás (vérkép) nem ártana, mert lehet más oka is, de sokszor az orrban levő érrel van a gond, ez viszont orr-fül-gégészet.
2013. márc. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nekem anno Rutascorbint írtak fel hát semmit se segített ezért jött az égetés...
2013. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégszeten vették észre nekem is a megduzzadt eret az orromban. Elégették nekem is. Nem fájt.
2013. márc. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!