Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mért fáj a fejem évek óta?

Mért fáj a fejem évek óta?

Figyelt kérdés

Pár éve kezdödött . Elöre az volt ha sokat ettem másnap fájt a fejem. Voltam orvosbál és ő aszt mondta, hogy az epém a hibás.

De mostanság akkor is szokott fájni a fejem mikor sokat alszok. Mindig olyan tompa fájdalmat érzek vagy a homlokam-nál vagy a fejem 2 oldalán.Egyre gyakrabban és egyre erödebben szokott fájni.

Mitől lehet ez?



2013. márc. 24. 12:55
 1/6 anonim válasza:
Menj orvoshoz!!! akár még agydaganat is lehet.
2013. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel ez komoly kivizsgálást igényel, így egy kristálygömbből ezt nem lehet megállapítani. Keress egy hozzáértő szakembert, aki nem fog az epédre hivatkozva lerázni. Ennek több oka lehet.
2013. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak időszakok mikor nekem is sokat fáj! De lehet attól is, hogy valójában a szemed fáj, és attól a fejed, vagy fordítva is. De ez is csak egy elképzelés. Az időtől is lehet. De ezzel nem szabad viccelni!Lehet komolyabb a dolog, ezért kell utánajárni. Nekem azért nem fájt annyira rengetegszer.
2013. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első körben biztos, hogy a szemészeti vizsgálatot javasolnák! szerintem kezdd azzal, hogy elmész a szemészetre, majd aztán egy jó neurológushoz! pszichiáterhez ne menj, mert nem gyógyítana meg rendesen (ez tapasztalat)

a szemészetre úgy kérj időpontot, hogy elmondod ezeket a tüneteket, és nagyon fontos lenne.

2013. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz a szemed? Van szemüveget amit nem hordasz? Látásromlás okozhat fejfájást mert megerőltetődnek a szemizmok. Nézesd meg hogy jó e a látásod és javaslok egy szemfenék vizsgálatot hogy nincs e szemfenéki elváltozás ami utalhat agydaganatra vagy másra ami okozhat fejfájást. Lehet migrén is amire sajnos nincs megoldás maximum fájdalomcsillapítót adnak majd rá. Én 7 éve vagyok migrénes és akárhány dokihoz megyek nem tudják megmondani miért van. A legutóbbi azt mondta nem fizikai eredetű a probléma. Próbálkozz orvosokkal de a fejfájás sokszor lelki eredetű dolog, sportolj, igyál sok folyadékot stb és talán elmúlik vagy javul valamennyit.

Ha budapesti vagy menj az OITI-be ott vannak nagyon jó fejfájásszakértők illetve rendelkeznek rendes eszközökkel a teljes körű kivizsgáláshoz. Kérj magadnak MRI-t, CT-t, EEG-t stb. Ezek alapján kiderülhet hogy van e valami látható elváltozás az agyadban. Ha nincs akkor valószínüleg migrén. Ami egy külön tudományággá kezdi kinőni magát! Sok sikert!

2013. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nagyon hálás vagyok értük!
2013. ápr. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!