Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerinc érzéstelenítés után...

Gerinc érzéstelenítés után mosdóba?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elintézni? A műtéttel nincs nagy bajom, de katéterekkel, ágytállal, magam alá pisiléssel már annál több...
2013. márc. 31. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ki leszel szolgáltatva a helyzetnek, amit el kell fogadnod. Ki fogod bírni. Az érzéstelenítés után már meg se moccanhatsz. Hogy is képzelsz ekkora butaságot.
2013. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor voltam olyan helyzetben,hogy ágytálba kellett pisilnem,de kibírtam és akkor abban a pillanatban nem azzal voltam elfoglalva,hogy atyaisten ágytál,hanem hogy pisiljek!! Lumbáláskor is ugyanez! rengetegszer fordult már elő velem:S 19/L
2013. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Katétert mindenképpen kapsz gerincérzéstelenítésnél, és addig bent is marad, amíg nem tudsz lábra állni, de még néha utána is, műtéttől függ. Ha már kiveszik a katétert, mert lehet mozognod, és tudsz is, nem kell az ágytál.
2013. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 oraig meg fekudnod kell, addig bent lesz a kateter. Utana felkeltenek, ki veszik a katetert, ki mehetsz a mosdoba. Ha nem megy, akkor agytal.
2013. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Párom nem kapott katétert, kacsát kapott, deréktől lefele "bénult" meg pár óráig (popsijából cisztát műtöttek ki), utána meg nem mozoghatott, mert elvileg nagy fejfájása lesz annak, aki mozog utána.
2013. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megvolt, de nem volt se katéter, se ágytál, se semmi. Köszi mindenkinek aki válaszolt!
2013. ápr. 3. 16:09
 7/7 anonim válasza:

Engem tegnapelőtt műtöttek, epidurál volt ami kb 10. szúrásra sikerült, mivel elég nagy darab vagyok...

Katéterrel csak riogattak, pisi ment, elsőre az ágyba, nem érzel semmit, kicsúszott a cucc a kacsából...

Fekve nem tudtam vizelni, fel kellet ülnöm, szerencsére a fejem nem fájt ez miatt...felkelni csak másnap tudtam....:)

2014. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!