Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 napja piros kiütések jelente...

2 napja piros kiütések jelentek meg a makkomon. Enyhe viszketéssel jár. Mitől lehet és mikor múlik el?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gombád van wazzeg. Az asszonyod menjen gyógyszertárba és kérjen gomba ellenes készítményt, majd abból csipegess te is a te nemesebbik szervedre. 2-3 nap és elmúlik. Tapasztalat.
2013. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
15 éves fiú vagyok és még nem voltam lánnyal.De azért köszi.
2013. ápr. 1. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, de piros pöttyök továbbra is gombás fertőzésre utalnak, aminek a gyógymódja a gombaölőszer pl. canesten. Nem csak nemi úton lehet elkapni, hanem ha piszkos kézzel nyúltál hozzá vagy hasonló módon is. Viszont ne halogasd a dolgot, mert eldurvulhat a dolog.
2013. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kis piros kiütés, az bizony gomba. Bemész a gyógyszertárba, kérsz Naturland Castellani ecsetelőt, 2 nap alatt elmúlik. Canesten nem jó rá, és a po:csünket kenegetni sem szoktuk, csak ecsetelni.
2013. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 zombee ***** válasza:

Ha csak enyhén viszket vagy "hideg érzés" van akkor max. irritáció, nem fertőzés. Naponta többször meg kell mosni az egészet kívül-belül meleg vízzel, olyan meleg legyen a víz ami még éppen nem fájdalmas. Fürdés a legjobb, akkor egy órán keresztül is áztathatod. Ne használj semmilyen szappant vagy tusfürdőt! Mosás után csak kívülről töröld meg!

Ha nem múlik el akkor először menj gyógyszertárba, nem fognak kinevetni.

2013. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha lenne asszony akkor is miert ot kuldened egybol?
2013. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 viktor123456 ***** válasza:
mosd rendesen. ha nem múlik 1-2 napon belül, akkor orvos, gyógyszertár.
2013. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

6. -nak :

Azért az asszonyt kell elküldeni, mert legtöbbször onnan indul a baj. Elég egy kis felfázás is, vagy strandolás, és nekik általában nem okoz tüneteket, csak a férfiaknak. Úgyhogy a baj gyökerét kell kezelni, különben újra meg újra visszatér.

/nő vagyok, tapasztalatból írom/

2013. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hasonló van nekem is, de már hónapok óta. Nekem is ki van pirosodva a makk némely részén, meg a húgycső nyílás köról fehér kis pöttyök is vannak. Nekem nem viszket, viszont fáj sokszor ha hozzáér a boxer. Én már rávettem magam és elmentem urulógushoz is, de (vizelet és ejakulátom minta, prosztata ellenőrzés, szemrevételezés és minden egyéb "kellemes" velejáró után) nem talált semmit. Felírt valami kencét, azzal kentem 10 napig de nem múlt el. Betadine kenőcsöt írták neten pár helyen, nekem az sem használt. Én sem voltam előtte jó ideje nővel, szóval nálam sem nemi úton alakult ki. Elég kellemetlen és rohadt frusztráló hogy nem tudni mi az és mitől van.
2013. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
9. hozzászóló vagyok. Azt még hozzátenném hogy az urulógus doki is azt mondta hogy sajnos manapság is előfordulnak olyan dolgok amik az orvostudomány jelenlegi állapota és ismeretei alapján sem egyértelműen megmagyarázhatók. Nekem azt tanácsolta hogy várjak vele hátha elmúlik. :/ Végülis kb december óta várok erre... Mindenesetre a kipirosodás nálam úgy kezdődött hogy fürdésnél megmostam, nem durván, csak úgymond erélyesen ahogy általában amúgy is szoktam és attól lett piros, és azóta is olyan. Sőt, néha olyan mintha ki lenne száradva. De szerintem is inkább dokihoz fordulj, mert itt hiába teszed fel a kérdésed, vki azt írja kend ezzel, más reflektál hogy azzal véletlenül se stb., semmi értelme. Bár az én példám mutatja hogy sokszor még a doki sem biztos tudja mi van, de legalább megbízhatóbb forrásból kapsz tippeket hogy mit tegyél!
2013. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!