Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen sarok sérülés lehet és...

Bedokrissz kérdése:

Milyen sarok sérülés lehet és mit csináljak vele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete elmentem nagybátyámmal kondiba. Ő rendszeresen fut nagyobb távokat is én viszont sportolok de nem szoktam futni. 5,5 km-t tettem meg a futópadon de már az elején éreztem hogy fáj a sarkam a cipőben (egy lapos talpú cipő volt rajtam) de folytattam később tompult is a fájdalom. Az utána következő napokban észrevettem, hogy ha a lábfejem spicc pipa pozícióban váltakozva mozgatom akkor a sarkamban mint ha (igaz nem lehet jól leírni) mozogna vagy odébb csúszna valami. Nem fájdalmas inkább csak zavaró érzés volt. Lépcsőzés közben jött leginkább elő. Most már kevésbé és ritkábban érzem de ha pl ugrálok vagy tempósan futok akkor még mindig előjönés kicsit mintha zsibbadna. Utánanéztem itt a neten de nem sok választ találtam. Esetleg talpi bőnye gyulladásra tippelnék de azzal ellentétben én nem érzek fájdalmat. Szerintetek elmenjek vele orvoshoz vagy várjak esetleg valaki volt már így? A fő problémám az ,hogy 2 hét múlva táncverseny és arra nem ártana ha rendbe jönne.

2013. ápr. 4. 20:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!