Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kíváncsi lennék, hogy az...

Kíváncsi lennék, hogy az ÁNTSZ mi alapján, vagy milyen szempontok szerint döntötte el, hogy ki és mikor kaphatja meg az új influenza elleni ingyenes védőoltást? Tudtok róla valamit?

Figyelt kérdés
A kismamákat is beoltják ingyen akinek hat hónaposnál kissebb babája van.Azokkal viszont mi lesz akiknek idősebb a gyermeke ,de nem teheti meg,hogy megvegye az oltóanyagot.Félreértés ne essék én nem a kismamák ellen vagyok,vagy a többi kevezményezett ellen,sőt hála a jó Istennek én meg is tudom venni az összes gyermekemnek,de ismerek olyat aki nem fogja tudni megvenni a gyermekének.Akkor az ő gyermeke nyugodtan lehet beteg?
2009. szept. 21. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Félre értés ne essék,m ég nincs H1N1 vakcina, ha lesz is még nem tudják kinek lesz ingyenes ezek csak kósza pletykák amiket hallasz.
2009. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit régebben én is ezen agyaltam... :S

De.

Az a helyzet, hogy ezt csak felfújják. Nem kell minden ellen védőoltást beadatni. Ez nem több, mint egy síma influenza.

Egyébként meg épp a múlt héten hallottam, ahogy az orvosomtól kérdezte az asszisztens, hogy beoltatják-e majd magukat, mire tudod mit válaszolt a doki? Nem, mert amióta megalkották a védőoltást, már egy csomószor mutálódott a vírus, és semmi értelmi a védőoltásnak.

2009. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ÁTVERÉS!!!!
2009. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!