Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Marasztalhatnak-e bent az...

Marasztalhatnak-e bent az orvosok a kórházban egy anyajegy eltávolítása után?

Figyelt kérdés

A héten fogok menni, az orvos aki vizsgált nem tudta eldönteni, hogy a kerek anyajegyem azért furcsa alakú, merthogy azzal az eszközzel amivel nézi az összenyomja, vagy alapból veszélyes és ki kell metszeni?

Az orvos aki megnézte a leletet, azt mondta, hogy 3 napot a 'műtét' után bent kell feküdni, úgyhogy cuccal menjünk a 'műtét' napján a kórházba. Több ismerősömnek is távolították már el anyajegyét, egyiküknek sem kellett maradni.

Elmúltam 18 éves, dönthetek arról, hogy a saját felelősségemre eljövök a kórházból, vagy sem? Az anyajegy nincs szokatlan helyen, a hátam közepén, nem is a gerinc vagy lapockacsont felett, hanem olyan helyen, ahol nincs fontos szerv/csont.

Az orvos egyébként aki megvizsgálta a hátam a leletekkel együtt, azt mondta, hogy majd az orvossal kell megbeszélni (azután hangzott el ez a pár mondtad, ahogy mondta azt, hogy bent kell maradni 3 napot, szóval akkor valószínűleg nem kötelességem).


Nem a műtéttől félek, mert nincs mitől tartanom, hanem attól, hogy bent kell-e maradnom, mert semmi kedvem hozzá. Lehet csak azért mondta, mert nem a városban élek, ahol a kórház van, de nem buszozok aznap, hanem kocsival visznek/hoznak.


Előre is köszönöm!



2013. ápr. 8. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kocsival visznek, hoznak, akkor nem gond a cucc. Az orvos pedig nem szokott riogatni. Készülj arra, hogy valóban ott kell maradnod.
2013. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, hogy manapság -az egy napos sebészet korában- egy ilyenért 3 napig benn kéne maradni.
2013. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lantos Szilvia ***** válasza:
Nem lehet, hogy a finanszírozás miatt kell maradni három napot??? Én egyszer bekerültem terhesen egy gyomorrontással, és három napig bent tartottak rám se néztek... vizitkor közölték, hogy a kapott infúzióktól jobban leszek én meg csak lestem, mert nem kaptam infúziót... de még egy injekciót sem... Másrészt meg lehet, hogy ahhoz túl mélyre kell vágni, hogy csak úgy hazaengedjen, mert lehet, hogy könnyen bevérzik a sebed, vagy szétnyílik. Lehet ez is az oka a dolognak. Ha mondják, inkább maradjál bent, az a biztos. Mihamarabbi felépülést neked.
2013. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!